Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Melyik ajándékot adnátok...

Melyik ajándékot adnátok inkább egy ismerős férfinek?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm férje és nem ismerem annyira, hogy nagyon személyes dolgot adjak, meg nincs is túl sok pénzem ajándékokra, ezért először egy AXE ajándékcsomagot gondoltam, ami tusfürdő dezodor és aftershave. Aztán azon gondolkodtam, hogy ennek az árán süthetnék valami isteni süteményt is neki. Azt tudom, hogy szeret enni, illetve ezzel dolgoznom is kell és így úgy érzem többet adnék vele, de aztán ki tudja minek örülne jobban. Mit gondoltok?
nov. 20. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én semmiképpen sem adnék ilyen kosarad ajándékcsomagot dezodorral, kávéval, bonbonnal, kekszekkel.


A sütemény sokkal jobb. Lehet akár torta is, de ha aprósüteményt adsz, akkor berakod szép fémdobozba és kötsz rá masnit. Pl. hókifli, mézeskalács, ischler, linzerek bármi. Bőven jó ajándék.

nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami még eszembe jutott, hogy akár csinálhatsz egy kis csatos üvegbe tojáslikőrt, amire ráírod hogy szeretettel neki(k).
nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gungasam ***** válasza:
A saját munkával készült ajándék ártól függetlenül mindig magasabb értékű mint a boltban készen vásárolt. A gyeremekkorom ajándékai közül az egyik legemlékezetesebb mikor megtanítottak használt újságpapírból figurákat készíteni amelyeket fújni lehetett és így "közlekedtek" csúsztak a síma üres asztalon.
dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!