Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra sütirendelés...

Karácsonyra sütirendelés sütés helyett mennyire jellemző?

Figyelt kérdés
Szoktatok nagyobb mennyiséget rendelni cukrászdából, ahelyett, hogy 3-4 félét süssetek? Ha igen, miért? Milyeneket? Mit szólnak a sütésmániás rokonok?

nov. 25. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Karácsonykor a szüleink jönnek, ők meg pontosan tudják, hogy volt időm, nem volt időm sütni. Volt, hogy rendeltem.
nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer egy nő facebookon hirdette hogy mézeskalácsokat süt, rendeltem magunknak, anyuéknak is anyoséknak is..jó volt és szépek is voltak. Nálunk mindenki szeret sütni de ha nem lenne időm vagy kedvem rendelnék. Szerencsére senki nem okoskodik ilyenekben ugyhogy semmi gond. Amúgy ha pl anyosékhoz megyünk útközbr esik egy nagyon jó cukraszda szoktunk vinni onnan sütit máskor is,mindenki örúlni szokott.
nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sütök, de ha a családom igényelné, rendelnék.
nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyre nagyobb divat.
nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyre nagyobb divat lett. Van, akinek nincs rá ideje/ nincs tapasztalata, ezt itt is olvastam sokszor. Nincsenek otthon, vagy keveset esznek, nincs nagy összejövetel, stb. Nálunk pl édesanyám gondolkodik rajta, mivel ők nagyon keveset szoktak enni. A gyerekek meg nem nagyon esznek már ott. Ráadásként, idén sajnos eléggé leromlott az állapota, így vagy rendel, vagy én viszek nekik, ha úgy alakul. Mi pl 3-an vagyunk, de nekem szinte minden tiltólistás, a gyerek meg nem nagyon eszik süteményeket. Szóval eléggé felesleges sütögetni.
nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!