Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek egy lassan 2...

Mit vegyek egy lassan 2 évesnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, most ezzel van tele minden, és már a tökünk is tele az ilyen kérdésekkel..


Kislányom most 20 hónapos. Rengeteg dolgot "örököltünk" unokatesóktól, illetve kaptunk keresztszülőktől, nagyszülőktől és persze mi is vettünk neki sokmindent. Van már konyhája, bébitaxi, kismotor, csúszda, bili, babakocsi babákkal, kis játék zongora, zenélő kütyük (laptop és társai, ezeket "örököltük") formaberakók, duplo, hangoskönyvek, könyvek(azt mindenképpen szeretnék, csak még nem tudom, hogy milyet), labdák, ceruza, zsírkréta, gyurma, sok plüss.. (gyerekágyat majd születésnapjára szeretnénk) Tehát tényleg mindene megvan, tudom az a legfontosabb, hogy szerető családban legyen és nem is szeretnék még egy olyan dolgot amit 2 percig élvez, aztán ott áll. Nagyon sokat foglalkozunk vele, ezt a védőnő is mondta, hogy látszik, ezt szeretnénk is folytatni, szóval valami olyan dolgot szeretnénk kérni neki a Jézuskától, ami fejleszti. Olyan 10000 Ft-ig. Tudnátok segíteni? Esetleg könyveket is, ha tudtok ajánlani 😊



dec. 4. 00:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Képes mesekönyvet, zenés mesekönyvet; logikai kirakókat, dobot, xilofont, fa kocka építőjátékot; kislánynak babakocsit, babával; rajzasztalt kis székkel+ baba barát filcekkel stb.
dec. 4. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A Babóca könyvek; Gazdag Erzsi- Mesebolt, A három nyúl; pompom meséi .
dec. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs: Pompom
dec. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
91%

Nincs valami, amit szeretne?

Nálunk a kicsi zsírkrétával folyton színezi a körmeit, szóval vettünk neki vízzel oldódó, gyerekeknek való körömlakkokat.

dec. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
A zsírkréta, gyurma, ceruza és társaik mindig fogyó eszköz, bármikor jól jön az utánpótlás. Foglalkolztató matricás füzet esetleg? Puzzle? Vagy takarítós, orvosos készlet? A kiskonyhához kiegészítők?
dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Labdát vennék, az mindig jó, ha van és az se baj, ha van több is.
dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kedves #1!


Azt elfelejtettem írni, hogy Nagyszülőktől, Keresztszülőktől zenés/hangmodulos könyvet kap illetve asztalt székkel. Könyvet azt szeretnék mindenképp, csak még nem találtam megfelelőt. De nagyon jókat írtál, köszönöm szépen. Babakocsi van babákkal, most az egyik az "élettársa" már szinte 😁 van cumisüveg, ruha, minden.. 😅


Kedves #2 és #3!


Köszönöm szépen, megnézem őket. Bogyó és Babócás könyvei vannak, azokat is szereti nagyon.


Kedves #4!


Köszönöm szépen Neked is! Komolyan? de cuki lehet 😁 hát olyan szinten még nem beszél, hogy elmondja mit szeretne, de a könyveket szereti(habár olvasni elég nehéz belőle, mert lapozza tovább), azért is szeretnék valamilyen könyvet, és a baba még a másik "szerelem", öltözteti eteti, altatja.


Kedves #5!


Igen, így van. A konyhához elég sok tartozék van, az orvosi készlet még nem nagyon érdekelte, a takarítással meg úgy van, hogy hiába van neki seprű, természetesen a miénket kell használni 😅 Ilyen foglalkoztató füzet vajon van ilyen kicsiknek is? Még eddig ugye mindent firkálgatott, de mivel tényleg én is szeretek vele foglalkozni, lehet megpróbálnám, hátha mostmár jobban érdekelné! Nagyon szépen köszönöm 😊


Kedves #6!


Hát van vagy 5-6, bár tényleg azzal is játszik, csak most jelen pillanatban úgy gondolom, hogy egy plusz lenne a többi mellett, de nagyon szépen köszönöm Neked is!

dec. 4. 22:36
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Baby puzzle (2-12 darabos), fakirakó, zöldség/pizza/torta szeletelő játék, bevásárló kosár műanyag élelmiszerekkel, kulcsos/lakatos nyitogató játék, fa formaválogató, formabeillesztő, karácsonyi kisvasút, fa csavaros figurák, árnyékkép kereső játék, fa babaház mini berendezéssel, golyóvezető játék, vízzel festő játék, egyszerű társasok 2 éves kortól.


Könyvek pl.

Kisvakond lapozó könyvek

Bartos Erika: Bogyó és Babóca sorozat + lapozó könyvek

Julia Donaldson: A majom mamája

Axel Scheffler: Pipp és Polli sorozat

Marék Veronika: Boribon sorozat

Varró Dániel: Nem nem, hanem

Szentmihályi Szabó Péter: Tíz kicsi mackó

Susanne Gernhauser: Keress találj mesélj! Boldog karácsonyt!

A betlehemi kisded - Lapozókönyv készségfejlesztő kirakóssal

Jámbor Eszter: Nagy érzelemkönyvem

Marie Morey: Mákszem királylány

J. Kovács Judit: Kerekítő sorozat

Scolar mini - Mit? Miért? Hogyan? sorozat

Magali le Huche: Kis zenélő könyveim sorozat

dec. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
0%
Mi a szarnak unnepelsz ilyen idiota valási ünnepet????
dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Dinnye2 válasza:
100%

A Bogyó és Babóca, a Boribon és a Bori könyveket ajánlom, ha meg majd egy picit nagyobb lesz akkor az Ezüsthegedűt.

#9 Köszönjük az építő, értelmes és kultúrált választ!<3

dec. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!