Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek egy lassan 2...

Mit vegyek egy lassan 2 évesnek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, most ezzel van tele minden, és már a tökünk is tele az ilyen kérdésekkel..


Kislányom most 20 hónapos. Rengeteg dolgot "örököltünk" unokatesóktól, illetve kaptunk keresztszülőktől, nagyszülőktől és persze mi is vettünk neki sokmindent. Van már konyhája, bébitaxi, kismotor, csúszda, bili, babakocsi babákkal, kis játék zongora, zenélő kütyük (laptop és társai, ezeket "örököltük") formaberakók, duplo, hangoskönyvek, könyvek(azt mindenképpen szeretnék, csak még nem tudom, hogy milyet), labdák, ceruza, zsírkréta, gyurma, sok plüss.. (gyerekágyat majd születésnapjára szeretnénk) Tehát tényleg mindene megvan, tudom az a legfontosabb, hogy szerető családban legyen és nem is szeretnék még egy olyan dolgot amit 2 percig élvez, aztán ott áll. Nagyon sokat foglalkozunk vele, ezt a védőnő is mondta, hogy látszik, ezt szeretnénk is folytatni, szóval valami olyan dolgot szeretnénk kérni neki a Jézuskától, ami fejleszti. Olyan 10000 Ft-ig. Tudnátok segíteni? Esetleg könyveket is, ha tudtok ajánlani 😊



dec. 4. 00:15
1 2
 11/19 anonim válasza:
54%
matatófal?
dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges pénzkidobás még, úgyse fog rá emlékezni, se hasznát venni semminek ebben a korban. Ha már tud olvasni, vegyél neki könyvet.
dec. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 NTBS ***** válasza:
30%

Szerintem semmit.

Max. Egy plüsst!

dec. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Dinnye2 válasza:
100%

#10 vagyok

Kedves #12 és #13! Igazán köszönjük az "értelmes" válaszokat! Kár, hogy nem a kérdésre válaszolnak...XD

dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én 2 éves kislányom egy mágneses kirakós táblát kap, állatos könyveket, mivel szereti őket, illetve még találtam neki egy aqua magic varázs szőnyeget, vízzel lehet meg tölteni a tollat és firkalgatni anélkül, hogy bármit is össze kenne. Vannak hozzá különböző formák is, pecsétek.. Stb.

Könyvbe ami nagyon tetszik az Bartók és a Tücsök lagzi, zenélő könyv, de olyan egyedi, azt még nem döntöttem el, hogy kapni fog-e.

dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%

10.000Ft-ig egy 2 éves kislánynak. Az igen.

Még hogy nincs pénzze a magyaroknak. Ezért nem becsül meg semmit és hagyja ott 2 perc után. Vegyél neki egy karácsonyfadíszt!

N

dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
16os! Én tavaly lidl játékkonyhát vettem a 2 évesemnek 24ezerért! A mai napig játszik vele, Nem érzem felesleges pénzkidobásnak.
dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Dinnye2 válasza:
100%

#17 egyetértek!

#16 nem értem, hogy miért kellennyire bunkónak lenni. Az édesanya feltett egy kérdést, mire csomóan letámadják, hogy ezt hogy merészeli. Szerintem minden anyuka megkattan karácsony környékén és az már csak púp a hátra, ha ok nélkül elkezdik szidni.

dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Végül könyvet és a babának kiságyat etetőszékkel, hordozóval kapott, napi szinten használja őket.


Úgyhogy igen! Sajnos már 2000 Ft-ért egy kulcstartót nem lehet kapni, és mivel ő még nem tudja a játékok árát, inkább veszünk neki olyat amivel biztosan játszik, minthogy pár ezerrel kevesebbért ott legyen a szekrény tetején. Nagyobb ajándékot csak Karácsonykor illetve a szülinapján kap. Asztalt székkel szerettem volna, csak azt az ötletet a keresztszülők lenyúlták. Szerintem az sem hülyeség, mivel az etetőszékben sem ülhet örökké, persze ott a nagy asztal, de ezt simán tudja ő is használni bármikor.


Köszönöm szépen Mindenkinek 😊

jan. 15. 08:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!