Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit főz.tök karácsonyra?

Mit főz.tök karácsonyra?

Figyelt kérdés
Csak én és a párom leszünk.
dec. 5. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Én fátányérost szoktam. Rántott v sült hús, sajt, gomba, zöldségek, stb.

Mint az étterem kétszemélyes tálak.

dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
81%
Hát nem tököt
dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó nyilvánvalóan humorheroldnak hiszed magad, másképp nem engedte kiírni a kérdést.
dec. 5. 18:19
 4/11 anonim válasza:
29%
Karácsony tipikus étele számomra elsősorban a töltöttkaposzta, a majonézes zöldség marhahúsos saláta a “sallad de boeuf”, akkor utana a bejglik, mákos es diós. Ez a karácsonyi étel, nem a hidegtálak es polip
dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk szalonnával tüzdelt pulykamell van minden évben amit alma és narancsszeletekkel körülrakva sütünk. A jenait kitoltjuk meg jo sok almaval es naranccsal hogy az is suljon. Elozo nap osszerakjuk jenaiba es amint hazaerunk delutani miserol, be a sutobe. Megsul amig ajandekozunk. Melle gyoesfagyasztos krumplikrokett. Azt is sutoben.


Ha ketten lennenk en szerintem kacsacombot csinalnek.

dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
89%
Ha a ferjem magyar lenne, vagy szeretne, es kaphato lenne, illetve Brexit miatt nem lenne tilos savanyitott kaposztaleveleket utaztatni, akkor toltottkaposzta lenne harom napig. Igy pulyka lesz, de nem egesz, miota elvesztettunk ket idos rokont. Sokfele koret, jo lesz, de mas.
dec. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Halászlé, kacsasült.
dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk hagyományosan halászlé, töltöttkáposzta, beigli lesz az asztalon, emellé még várhatóan sütünk húst pecsenyének, tört krumplival/francia salátával, illetve szerintem sütök még madártej-szeletet is, és ennyi.
dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Halászlé, rántott hal, töltött káposzta, kocsonya, kacsacomb lilakáposztával.
dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony napján nálunk mákosguba volt. Nagymamám sütötte a tésztáját, nem kifliből. Halászlé s rántott hal burgonya salátával.
dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!