Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan ajándékoztok a pároddal...

Hogyan ajándékoztok a pároddal egymásnak?

Figyelt kérdés
Megbeszélitek ki mit szeretne? Vagy Tudjátok hogy mire lehet szüksége a másiknak?
dec. 6. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 éve vagyunk együtt, de többnyire mi megbeszéljük, hogy ki mit szeretne. :)
dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak mi vagyunk így.Adok neki több ötletet és abból szokott választani 2-3 ajándékot :)
dec. 6. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában meglepetést, ismerjük egymást, a kedvenc dolgainkat, az ízlésünket.

De olyan is van, hogy valamit meglátunk, amikor együtt vásárolunk, nézelődünk, és megvesszük egymásnak.

dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Mi is így vagyunk,hogy adunk ötleteket és a másik eldönti, hogy mi az amivel végül meglep. :)

dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én adtam neki ötletet, pénztárca, parfümök, karórák és ebből kiválasztja amivel meglep.Ő komplikált ruhán kivül nemtudok neki semmit venni.( parfümje van millió stb) Megemlitette hogy szeretne egy lacoste pulcsit na azt megvettem neki meg pólókat vettem tommy hilfiger zoknit ilyesmit.
dec. 12. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!