Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Barátommal elő-Húsvétot...

Barátommal elő-Húsvétot tartanánk mielőtt mindketten hazautazunk vidékre, mivel készüljek? Ti mit ajándékoztok egymásnak?

Figyelt kérdés

Barátomat megkérdeztem mit szeretne kapni, mert az a biztos. Azt mondta, hogy egy nyuszit és tojást.

Arra gondoltam, hogy mielőtt hazautaznánk aznap este, mivel Neki másnap egyetem készítenék egy szép hagyományos Húsvéti asztalt. Festett tojással, pár szelet sonkával, töltött tormás sonkával, friss tavalszi zoldségekkel, kaláccsal.

Szerintetek jó ötlet lenne? Nem nagyon tudom máshol mit esznek, mert mi Húsvétkor ezt esszük kb. Reggel, délben, este. Desszert az pedig a csoki mindig amit kapunk.

Köszi!



#ajándék #húsvét #elő-Húsvét
2018. márc. 25. 10:02
 1/6 A kérdező kommentje:
A nyuszi az nem élő nyuszi! Élő állatot nem ajándékozom! :)
2018. márc. 25. 10:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem határozottan tetszik az ötlet.:)A nyuszi meg lehet csokiból plüssből vagy akármiből.A tojásokat akár együtt is megfesthetnétek.
2018. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Húsvétra szerintem, ez így tökéletes.
2018. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tojás lehet csokiból a nyuszi pedig lehetsz akár te is...persze nem a kezes-lábas plüss ruhás jelmezes
2018. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó ötlet! Ki ne örülne sok fincsi kajának? :D
2018. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2018. márc. 26. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!