Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Pár nappal előbb oda adni a...

Pár nappal előbb oda adni a karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés

A párom anyjánál lakunk és van egy szoba amiben élünk és csak ide tudom eldugni az ajándékot.


De nem tudom mikor oda adni csak szerdán, akkor is csak úgy hogy előbb haza jövők mint ő, hogy össze állítsam, mert minden ajándék máshol van a szobába, mert egybe nem fér el sehova.


És arra gondoltam,h mire haza ér én már azzal várom.


Vagy kedden tudnám eltudni egybe a ruháim alá, de az lehet nagyon feltűnő lenne és lehet lebuknék karácsonyig, mert pl neki épp hajtogatni van kedve mikor nem vagyok otthon (volt már ilyen)

És az összehajtott ruhák alá meg nem tudom eltenni.

Aztán mikor alszik előveszem, (de lehet fel kell rá. ) és mikor reggel fel kell akkor már ott fogadja az ágy mellett, karácsony reggelén.



Vagy milyen tippetek van? Csak a keddi nap az amikor ő nincs itthon én meg igen. Valamint szerdán lehet 2 óra.


dec. 13. 20:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
24%
Borzalmas a helyesírásod. Eleve miért jár be a párod anyja a ti szobátokba hajtogatni? Ha már fizetem a lakbért és a rezsit (feltételezem, hogy igen), elvárom, hogy tartsa tiszteletben a privát szféránkat. Szerintem karácsonyi ajándékot karácsonykor illik odaadni, ha megtalálja, így járt, majd máskor nem megy be hozzátok hajtogatni meg a szekrényekben kotorászni.
dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem az anyjáról van szó, h ő találja meg, hanem a páromról.


A helyesírásomat meg sajnálom. Nem figyeltem most oda rá.

dec. 13. 21:23
 3/14 anonim válasza:
32%
Ez nem derül ki a kérdésből egyébként. Esetleg rejtsd el máshol? Munkahelyeden?
dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom.


Sajnos a munkahelyen sem fér el. Valamint szombat, vasárnap nem dolgozunk.

dec. 13. 21:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem óvodások vagytok, 22-én vagy 23-án mondd meg neki, hogy menjen el sétálni/vásárolni/ki a konyhába olvasni vagy főzni vagy netezni stb. egy félórára míg becsomagolod az ajándékait. De eleve nem értem, még 10 nap van karácsonyig, addig egyszer sem lesz olyan, hogy egyedül vagy otthon fél órát? Becsomagolod és úgy dugod el, max. egy masnit biggyesztesz még rá vasárnap míg zuhanyzik.
dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Közben látom, hogy kedden és szerdán valószínűleg egyedül leszel otthon, hát csináld meg akkor és dugd el. Karácsony előtt pl. mi férjemmel megbeszéljük mindig, hogy melyik szekrényben nem szabad kutakodni, ha nektek csak 1 szekrényetek van akkor egy nagy dobozba dugd el pl. TUDJÁTOK, hogy vesztek egymásnak ajándékot, szóval ez nem úgy van már mint a gyerekeknél.
dec. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem az elrejtéssel van gondom, hanem, hogy hogyan veszem elő és adom oda.


Együtt megyunk vásárolni és együtt is fürdünk, ha nem akkor az gyanús.


Úgy tudja,h másnál van az ajándéka vagy azt h nem is vettem neki, mert alapból nem szokás vagy nem tudom. Én vettem neki 1x, aztán tavaly megbeszéltük h akkor nem veszünk. De mikulásra vett nekem csokikat én meg neki nem szóval mondtam neki,h most a karácsonnyal potolom. Ő valószínűleg nem vesz nekem, se senkinek szóval nem tudja,h mennyi gond van ezzel

dec. 14. 00:52
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... Hány éves vagy? Alapból nem szokás vagy nem tudod? Hány éve vagytok együtt - legalább ez a 3. karácsonyotok ha jól számolom. Ennyi gondod legyen az életedben összesen... :D


Nem lesz karácsonyi ebéd/vacsi kettesben vagy az anyjával hármasban? Vacsi után/sütizés előtt/karácsonyi daléneklés után, mittudomén mi nálatok a menetrend 24-én. Pl. akkor előhozod. Vagy ha csak akkor akarod amikor kettesben vagytok, akkor reggel is odaadhatod. Felállsz, kiveszed a csomagot a szekrényből és odaadod, hogy boldog karácsonyt. De milyen már az, hogy nem vesztek egymánsnak ajándékot? Ha meg ennyire szegények vagytok, vagy ennyire nyűg ez nektek, akkor beszéljétek meg normálisan, hogy senki nem vesz semmi ajándékot karira, max. mikulásra egy csokit.

dec. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ha úgy menne,h csak úgy kiveszem egybe akkor nem lenne gondom 😅


Írtam,h több különböző helyre vannak elrejtve, mert egybe sehova nem fér el.


Jó lenne ha lenne olyan hely ahova egy nagy dísz szatyor elvér és csak úgy elő tudom venni. De nincs, ahogy irtam is.


6-7 ember lesz itt még karácsonykor, de nekik nem vettem semmit, mert velük nem olyan a kapcsolatom.

dec. 14. 01:08
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg írtam, hogy kedden, amikor egyedül vagy otthon csomagold be a több helyre elrejtett ajándékokat, tedd bele őket egy nagy díszzacsiba vagy akár egy sima dobozba, ha azt semmiképpen nem tudod elrejteni (szekrény teteje/alja/ágy alá, mittudomén), akkor mondd meg a pasidnak, hogy abba ne nyúljon bele, mert titkos dolog van benne és 24-én reggel add oda neki.


Most hogy ennyit nem tudtok megbeszélni, hogy adtok vagy nem adtok egymásnak karácsonyi ajándékot, és akkor ő így fog vele szembesülni, mármint hogy ott a nagy doboz, amiben valami titkos dolog van, hát ezzel én már nem tudok mit kezdeni, de legalább lesz lehetősége venni neked valamit, ha eddig nem tette és meggondolta magát. Mondjuk ha úgy készül, hogy semmit nem ad és tőled sem kap, akkor még rosszul is sülhet el a dolog (írtad, hogy mikulásra kaptál tőle csokit, de az azért nem ugyanaz, mint több darab karácsonyi ajándék).


De komolyan nem értem, hogy navigálsz az élet egyéb dolgaiban, ha egy ennyire bonyolult problémát nem tudsz megoldani. :D

dec. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!