Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi volt a legkellemetlenebb...

Mi volt a legkellemetlenebb karácsonyi élményed?

Figyelt kérdés

dec. 15. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ordibálva veszekedtem anyámmal. Aztán hazamentem és nem volt karácsony.
dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinek az ajàndèka dràgàbb..
dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt amikor nem nagyon készültem ajándékkal, én meg tök drágát kaptam és kellemetlen volt. Máskor fordítva, én beleéltem magam az ajándékozásba, utánajártam, megrendelgettem, pénzt tettem bele. A családban meg szinte senki nem vett nekem semmit, volt aki mondta, hogy hát bocs, de nem volt most kedvem, hangulatom vásárolni. Olyan szar érzés volt.


Volt, amikor csajomnak néztünk ajándékot haverommal. Én meg kaptam olyan dolgokat, hogy a Paksi erőmű naptára, meg egy tábla csoki. Az egyik reklámanyagként lett kiküldve, a másikat meg a csaj anyja passzolta tovább aki továbbadta nekem.


Az is remek, hogy a rokonokkal megbeszéljük, senki ne vegyen semmit. Erre beállítanak csak azért is ajándékokkal és kellemetlen, hogy mi meg tényleg nem vettünk semmit.

dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer évekkel ezelőtt egy csillagszórótól meggyulladt a karácsonyfa,és sajnos a fa alatt néhány ajándék is tönkrement és a parketta is megégett egy kicsit.

Kellemetlen volt, de észrevettük időben még, mert nagyobb baj is lehetett volna ebből.

Azóta nem csillagszórózunk a fa körül.

dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Felgyújtottuk véletlen a fát. :D


Azóta nem teszünk csillagszórót rá.

dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!