Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Felnőttként már nem lehet...

Felnőttként már nem lehet szép a Karácsony?

Figyelt kérdés
Gyerekként valahogy jobb volt a Karácsony, Kaptam játékokat, de most így felnőttként már nem izgalmas a Karácsony.

dec. 15. 23:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig szép.
dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
12%

Kérdező, ezzel megsérted a keresztény-Európát!


Szeresd Te is, kötelességed. Légy újra gyerek🥰

dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont, h gyerekként nem volt szép, mert az alkesz apám minden karácsonyt tönkretett. Felnőttként most kezdem el élvezni minden éven egyre jobban.
dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
De, lehet.
dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
Nem, már nem lehet. Aki felnőtt, már tisztában van az élet keserűségével és nem hisz a mesékben. A realitás keserű, mint a mátrixban az ébredés....
dec. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen relatív. Van akinek gyerekként sem arról szól a karácsony hogy szeretet van és minden happy...


Egyébként gyerekként én is inkább a játékok és az ajándékbontás miatt vártam a karácsonyt, de felnőttként úgy hogy van 2 fiatal gyermekem, egy szerető férjem és még élnek a szüleim akiknek hálás vagyok a rengeteg jóért amit az életem során tettek még 1000x szebb a karácsony, mint gyermekként.

dec. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én veszek magamnak játékokat.
dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
De lehet, de ez szubjektív. Aki nem így éli meg, az érthető, hogy nem fogja szeretni. Én még most is szeretem, 25, majdnem 26 évesen, Nem hiszek a karácsonyi csodákban, csodákban sosem hittem. Nem az ajándékokért szeretem, mert nálunk az nem nagyon szokott lenni, hanem másért szeretem. Nekem a nyugalom ünnepét jelenti. Vagy a karácsonyi fényeket is bírom, olyan a hangulatos.
dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Dehogynem lehet!

2013. októberében született első gyerekünk. Tudod micsoda öröm volt azzal a két és fél hónapos babával hármasban megélni az első karácsonyt?

És utána mindig, később már két gyerekkel!

Olyan csodálatos dolog látni az örömüket!

dec. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
#9 sajnos sokan nem tudjuk. Lehet ezért nem is lesz szép a karácsony sokaknak felnőtt fejjel.
dec. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!