Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit csináljon az ember ha...

Mit csináljon az ember ha társaságra vágyik karácsonykor, de mindenki nagyon elfoglalt?

Figyelt kérdés
Egyszerű eset, bárkit kérdezek mit csinál karácsonykor/akörül, mindenki nagyon elfoglalt és nem ér rá. Így itt ülök egyedül, program nélkül, és talán jó lenne nem otthon a négy fal között egyedül ülni. Mit tehetnék? (Budapest)

dec. 17. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Miitten szoktak lenni olyankor is programok.
dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Hát szerintem ha leírod pl hogy kb hány éves vagy stb, akkor lehet azért itt is találnál valakit akivel esetleg ösze tudtok futni, aztán közösen valami kis programot csinálni, nyilván nem ugyanaz mint egy otthoni családi ünnep, de a semminél több.
dec. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Menj el karitativ szervezetekethez adományokat osztani
dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Hány éves vagy? Miért nem dolgozol, vagy tanulsz, mint a többiek?
dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó: te karácsonykor tanulsz vagy dolgozol?
dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Menj el templomba
dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Én is egyedül töltöm jó ideje. El szoktam menni templomba. Nem misére, csak kicsit ücsörögni. Gyönyörű nagy fenyők vannak a kőbányai templomban.

Színházba is érdemes elmenni.

Cirkuszba is elmentem egyedül karácsonykor, na az hatalmas élmény volt, mert a bohóc felhívott a porondra :D

Meg amit még szoktam, elmenni a Váci utcába sétálni, és röhögök magamban, hogy turistának néznek, amire aztán rá is játszom persze.

dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kései Sirató ***** válasza:
9%
Miért vagy egyedül? Elviselhetetlen a stílusod?
dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvass, nézz TV-t, vagy süss egy finom sütit! Mi a hobbid? Ha olyan, akár azzal is foglalkozhatsz.
dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!