Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan fog telni nálatok a...

Hogyan fog telni nálatok a karácsony?

Figyelt kérdés
dec. 18. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

24. Fadíszítés, vacsifőzés, plusz elvisszük a kutyát kifuttatni. Utána ajándékozás, vacsi.


25. Az én szüleimhez megyünk, utána a párom szüleihez.


26. Egy baráti házaspárral lesz sütizés, forrócsokizás és társas.

dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

24: én dolgozni fogok, és sajnos nem tudom pontosan mikor fogok hazaérni este (éljen a magyar egészségügy). Párom meg fog főzni, úgyhogy majd valamikor vacsi utána meg átadjuk az ajándékokat


25: ebéd párom szüleinél, délután meg átmegyünk a nővéréhez


26: én szüleimnél leszünk

dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Őszintén érdekel, mi a helyes válasz a kérdésedre, ha mindnekit lepontozol... 😂
dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

23: elmegyünk korcsolyázni, közös nap a párommal


24: elmegyünk a berendelt húsokért, halért. nagytakarítás, halászlé, tészta gyúrás, magyaros karácsony


25: reggel ajándékozás, a párom kultúrális karácsonyi ebédje, nagy séta, este filmezés és forraltborozás.


26: itthon olvasás, filmezés

dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Nagyjából úgy fog telni, ahogy eddig.


24: Ebédre párommal átmegyünk a szüleimhez, ebéd után fadíszítés, majd ajándékozás és vacsi. Ha nem alszunk el, akkor éjféli mise.

25: Én délelőtt zenélek a templomi énekkarral az ünnepi misén, erre lehet, hogy a családom is csatlakozik. A nap további részén kettesben leszünk párommal.

26: még nem tudjuk.

28-án jönnek párom testvérei vagy mi megyünk.

dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Sehogy...mivel a szüleim betegek nem èrdekli őket a karácsony...

Èn meg örülök, hogy mèg èlnek..

dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

24: reggel habos forró csoki, tej, bejgli nyugiban, majd rohanás ebédre vendégségbe (rokonlátogatás ezzel szerencsére letudva, bár nem szeretem hogy telibevágja a napot), estefelé hazaérünk, pihenés, kaja már max csak az előző napi maradék, vagy bejgli. Itthon is ajandékbontás, jaték

25-26: kettesben a gyerekkel sütni, főzni fogunk, kimegyünk sétálni, filmezünk, játszunk, pihenünk, szóval nyugiban megtartjuk a karácsonyt.

dec. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyógyulunk, szóval sehogy kb :D
dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!