Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinél hogy telik majd a...

Csóróvagyok kérdése:

Kinél hogy telik majd a Karácsony? Otthon lesztek? Lesz aki egyedül tölti az ünnepeket, mint én?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, nekem ez teljesen jó így. Szeretek egyedül Eni és azt csinálni, amihez éppen kedvem van.

dec. 18. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

24.

Reggel felkelek egy napindito feles,besegitek a takaritasba , megint egy feles

Aztan az ebedbe is hozzajarulok ott egy pohar bor

Aztan vacsorara mar nem itthonra vagyunk hivatalosak ottmeg szerintem meglesz a beba

Ha hazertunk meg karacsonyi filmek,meg iszogatas tovabbra is

25-26rokonlatogatas

dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Dec. 24: Kettesben a párommal.

Dec. 25: Megyünk a párom családjához,majd az enyémhez.

dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem tervezek semmi különöset, igazából annyi, hogy két nappal tovább tart a hétvége.
dec. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

24 együtt a család. Iszogatás már reggel természetesen nem maradhat el. Közben halászlé főzés bográcsban, fa diszítés, délután filmezés, este vacsora, vacsora után ajándékozás majd szerintem benyalok még egy üveg pezsgőt és éjszakáig nyúlóan filmezek.


25-én jönnek a rokonok, úgyhogy napközben meg lesz a program. Általában maradni szoktak estig. Annyi, hogy én már nagyon nem iszok aznap mert akkor másnap nem bírok felkelni, ugyanis 26-án reggel 7-re megyek dolgozni.

dec. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

24-én nálunk van vacsora, jön anyós, anyukám (mindketten özvegyek), öcsém (párja dolgozni fog). Én főzök, de mindig olyan a vacsora, amivel nem állok egész délután konyhában. Tyúkhúsleves, töltött káposzta alap (ezekből mindig viszünk két szomszédnak, idősek, egyedül vannak), krumplisali, bulgurból vagy kuszkuszból valami hideg köret. Ebéd után pár óra lazítás, négy körül szoktunk a fának esni. A sütőbe addig bedobom a húst (valami töltött, vagy együtt csirke, kacsa, amivel kb nulla munka van). Desszert is mindig olyan pohárkrém, amit előtte még tudok csinálni.

Fa alá pakoljuk az ajándékot,

vacsora, és után van ajándékbontás. Viszünk a tesóm barátnőjének és kollégáinak vacsorát a kórházba.

Mi anyuval el szoktunk menni az éjféli misére. Nem vagyok vallásos, de egyrészt ne menjen egyedül, másrészt van egy

különleges hangulata.

25-én délelőtt megyünk anyuhoz, nála van ebéd.

dec. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

24: délelőtt feldíszítjük a fát, utána megyünk a párom testvérének gyerekeiért, hogy ők is meg tudják csinálni. Mi addig filmezünk majd, meg sétálunk.

Este párom szüleinél vacsora


25: az én családomnál leszünk


26: ketten leszünk, éjszakára pedig megyek már dolgozni

dec. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Egyedül leszek én is,de nekem nem jó így.
dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

24: Alszok ameddig alszok kb 11-ig mivel előző nap nekem még munka 12 órába így este 8 ra ha hazaesek. Amikor felébredek akkor ebédig próbálok képbe kerülni, aztán ebéd, nálunk 24-én nagyon laza egyszerű ebéd szokott lenni, vacsora a lényegesebb.

Ebéd után fadíszítés és ajándék összepakolás meg ilyesmik, aztán estefele olyan 6 körül átsétálunk a szüleimhez ott lesz az ünneplés az én családommal, tesómék is jönnek, meg anyai nagybátyám aki sajnos totál egyedül maradt mert a felesége meghalt fél éve, az egyetlen gyereke meg külföldön vendéglátós, esélye sincs hazajönni.

25-én korán kelünk hajnali 5 kor... akkor gyors kávé, reggeli és indulunk anyósékhoz ami legjobb esetben 4 órás út autóval, csak hogy ne ebédre essünk oda hanem előtte 1-2 órával legalább hogy legyen időnk picit kipihenni az utat, meg üdvözöljük egymást a többi rokonnal, meg jópofizás stb... Aztán ebéd, majd egy kis beszélgetés, meg ilyenek, utána délután 5 óra fele újabb autózás kb 1 órás út akkor megyünk a feleségem gyerekkori legjobb barátnőjéhez mert Ők akkor még otthon lesznek és utána már utaznak messzire rokonokhoz így ez az egyetlen alkalom a találkára, ott elleszünk vagy éjfélig legalább. Aztán vissza anyósékhoz, ott fogunk aludni.

26-án ébredünk amikor ébredünk, akkor egy kis kajálás, még egy kis beszélgetés, ebéd majd utána indulás haza, aztán a szüleimhez mert anyámnak akkor van a születésnapja, így Őt fogjuk köszönteni mert nem vegyítjük a karácsonnyal. Aztán utána haza, akkor pedig egész este együtt leszünk.


27-én már reggel megyek dolgozni mivel üzletben dolgozok így muszáj, és a legdurvább az hogy Szilveszter napjáig minden egyes nap mennem kell. Egyrészt szabadságom nem maradt mert más egyéb okokból mindet kivettem, így most ezt megszívtam pedig elengedtek volna ha lenne.


Na de majd jövőre.

dec. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Alszok amíg jól esik, majd reggeli közben nézek valami karácsonyi filmet.

Ezután elkezdtek készülődni, befejezem azokat az ételeket/sütiket amiket még nem sikerült befejeznem. Majd este kb. 2-3 órára átmegyünk a rokonokhoz.


Egyébként nem túl jól, mert természetesen voltam olyan szerencsés, hogy lebetegedtem :/

dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én ilyenkor, ahogy eddig is, 24-26 között foglaltam egy olcsó szállást. Itt pihenek, 24 én strandolok Zalakaroson. 25,26 pedig egész nap buszozok , ilyenkor tudok a hobbimra időt fordítani, ami a tömegközlekedés.
dec. 20. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!