Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Számodra jó érzés karácsonyi...

Számodra jó érzés karácsonyi ünnepi ételt főzni a szeretteidnek vagy inkább teher?

Figyelt kérdés

dec. 19. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem öröm, de egyrészt imádok főzni, (a hobbim), másrészt ételt adni az jó, az olyan gondoskodás, jól írta itt valaki, szeretetnyelv (nekem is ez). Az is igaz, hogy akit szeretek, annak szeretek főzni is. Mi csak négyen vagyunk karácsonykor, férjem, lányom és vejem, és én. Nekik a szívemet is beleteszem.

(Mondjuk utált rokonoknak, 10-15 főnek nem tudnám jó szívvel csinálni, akkor kimerítene, fárasztana, egyszerűen a lelkem nem tudná megtenni.) De az nem is divat nálunk.

dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csak ketten vagyunk a barátommal, nem teher (most az, mert betegek vagyunk, szóval csak bedobom a sütőbe és megsül menüt tervezek)


Több emberre nem főznék ;)

dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
3) 8-10 ember az rengeteg. Mi 4-en voltunk, anyám meg mar november ota stresszel.
dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!