Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudom tudom már rég vége van...

Tudom tudom már rég vége van a karácsonyi időszaknak, de rajtam kívül van más akit elfog egy érdekes, kissé elérzékenyülő elgondolkodó érzés mikor meghallja a TVben azt a bizonyos Yettel karácsonyi reklámját (Igen még szokott menni azzal a zenével)?

Figyelt kérdés
Mikor meghallom azt a zenét és meglátom azt a reklámot elfog egy érdekes érzés, egy érdekes kissé elérzékenyülő, elgondolkodó decembert hiányoló érzett. Valaki mást elfog esetleg ilyen érzet?

#Yettel #Karácsonyi-reklám
2023. jan. 20. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, sőt még ha ránézek a karifánkra, akkor is, mert még nem szedtük le
2023. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek tévét, de a karácsonyfa még nálunk is áll. Imadom. 🥰
2023. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem, de január elsején az első gondolatom mindig az, hogy vége van. Egy hónapig készül mindenki az ünnepre, aztán egy pillanat alatt vége. Idén annyira nem zavart, de máskor szokott.
2023. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Nem. Nem nézek TV-T.
2023. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem akkor fog el, amikor ránézek a karácsonyfánkra, a Betlehemünkre, a fényekre az ablakban, a füzérekre, az adventi koszorúnkra, vagy a még vízkeresztkor kitett dolgokra. Lassan majd leszedjük ezeket a díszeket, jövő héten már gyertyaszentelő, közeleg a tél vége majd lassan (legalábbis elméletben február második fele, március eleje már tél végének számít: de volt már fehér húsvétunk, mert ami nem hullik ki télen, az később fog kihullani).
2023. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!