Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Más is unja, hogy karácsonykor...

Más is unja, hogy karácsonykor ekkora felhajtás van a sütemények körül?

Figyelt kérdés

Én az édességnek már a szagától is rosszul vagyok. Anyámék tegnap óta készítgetik a süteményeket. Nálunk mindenki imádja az édességet, úgyhogy senki nem tud azonosulni velem.

Kárpótlásképpen vettem magamnak Unicumot, konyakot meg Illy kávét, mert nekem az az “édesség.” :D


Már kezd tele lenni a hűtő sütikkel, próbálom kompenzálni, kezdésnek ma délután csinálok 8 liter húslevest.

Ki van még ezen az állásponton?


dec. 23. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Nem szeretem a süteményeket
Süti nélkül nem Karácsony a Karácsony!
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok édesszájú, de sütök. Nálam az a szokás, hogy mindenki egyféle sütit kérhet (gyerek, férj, anyós), én pedig a 24-i vacsora pohárdesszertjét választom.
dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A készítésért én se vagyok oda. Nem is tudok sütit sütni ,+ a sütőnk is rossz èvek óta😂. De egyébként sajnos nagyon édesszájúak vagyunk. Mi elsősorban inkább veszünk édességet, nem bajlódunk az elkészítéssel. Nagyon max olyat csinálok amit nem kell sütni, illetve valami gyorsat, egyszerűt: kalácsot szoktam szeletelve vaníliaaromás tojásba forgatni és megsütni+ porcukor. De csak ha van hozzá kedvem. + Amire néha ráveszem magam még az az hogy palacsintát sütök, ha a férjem kéri.

Anyósom alsó hangon 10 rúd bejglit szokott sütni ilyenkor😂. Azokból A diósat megeszem mert egyedül azt szeretem, de abszolut nincs a kedvenc sütijeim között.

dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szeretek sütögetni, úgyhogy nem unom, meg édesszájúak is vagyunk, apámnak is szoktam adni meg tesóméknak is, mert ők ilyenkor hazajönnek egy hétre, legyen nekik. Ha megyünk a párom családjához, akkor oda is szoktunk vinni azért valamit. Nem az hogy nem tudják megvenni, de szívesen csinálom. De nem nyakló nélkül tíz fajtát, ami három nap múlva már a kutyának se kell. Most két féle szeletes sütit csináltam, meg két féle aprósüteményt. Egyébként a kóstolással, sütéssel pont annyira elteltem, hogy egyelőre én se bírnék enni egyikből se.
dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!