Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Holnap Karácsony. Hogyan...

Holnap Karácsony. Hogyan készülődtök és hol tartotok benne?

Figyelt kérdés
Takarítotok? Miket főztök? Milyen teendőket kell még elvégeznetek holnapig?

dec. 23. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Sehogy, sehol, FÚJ!!


Komolyabbra fordítva. A nagytakarítással félig megvagyok. Főzni kb azt, amit hétköznap is. Egy mindentől beteg és egy extrém rosszevő gyerek mellett nem számít, milyen nap van. Mit kellene még csinálni? Sütni, főzni, csomagolni, és megpróbálni eljátszani, hogy HURRÁ, KARÁCSONY VAN!!

dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ház, karifa feldíszítve lassan 1 hónapja, ajándékok becsomagolva 1 hete.

Főzni sem szoktam állandóan. Egyfélét csinálok, ha elfogyott, jön a következő kaja.

Marhapörkölt tarhonyával lesz szenteste napjára. Aztán csirkecombleves zöldségekkel,

Utána magamnak sertéshús+ savanyúkáposzta füstöltsonkával, babérlevéllel, zöldfűszerekkel

A férjemnek rizibizi sertéshussal, füstöltsonkával és ugyanazokkal a fűszerekkel amik a kàposztában vannak. A párom nem eszi meg a káposztát, én viszont szeretem😁így ez lett a megoldás.

Desszert bundás vaníliás kalács, kókuszgolyó

dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
én már ma előkészítem a mandulával töltött angolna agyhoz a hozzávalókat
dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Karácsonyfa megvéve, de majd csak holnap díszítjük.

Bevásárlás megvolt, de vasárnap délelőtt még veszünk friss péksüteményeket, gyümölcsöket, meg ha valami elmaradt.

Lehet, hogy még ma este nekiállok valamit sütni, de csak egyfélét szoktam, mert többnyire vesszük a süteményt, méghozzá egy holnap is nyitva tartó helyen.

Húsokat már délelőtt kivettem a mélyhűtőből. Holnap reggel nyugodtan nekiállok a főzésnek, aztán majd csak elkészül a vacsora. Napközben meg eszegetünk az éppen készülő ételből, ami ahogy éppen elkészül.

Ajándékozás nagyon minimális lesz, online rendeltük, csomagolással nem vacakolunk.

dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegnap este befaragtam a fát, ennyivel legalább előrébb vagyok.
dec. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pihenek, filmezek, társasozok a párommal, és januárig pizsiben ingázok a kanapé és hűtő között. Nem megyek senkihez, hozzánk sem jön senki, hála az égnek. A párom majd pulykát süt és megesszük a nagy halom bolti csokit és sütit, amit az elmúlt két hónapban felhalmoztunk.
dec. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én leszek itt aki a legjobban el van maradva, ajándékok megvannak, de be kell őket csomagolni, fa díszités ma lesz, illetve látogatás is. A főzés szerencsére nem az én reszortom, viszont koradélután egy porszívózásnak még bele kell férnie a szomszédok nagy örömére. :))
dec. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Utolsó, nem csak te vagy lemaradva. A tegnapi vacsorából mai ebéd lesz :D Illetve inkább uzsonna. Tegnap délután csomagoltam a maradék ajándékot, akkor is véletlenül vettem észre a párom ajándékát.. Mivel mi is csak hármasban vagyunk, nagyon nem is izgat. Látogatás nálunk sincs évek óta.
dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!