Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van itt még olyan aki már...

Van itt még olyan aki már egyedül él önszántából és örül hogy már nem kell ebben a karácsonyi álszent cirkuszban részt vennie?

Figyelt kérdés
dec. 24. 17:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok emberkerülő, embergyűlölő, csak belefáradtam ebbe a kereskedelmi karácsonyozásba és magamutogatásba amiről mostanában szól ez az ünnep. Vettem egy mini karácsonyfát azt bekapcsolom, megnézem a misét éjfélkor, imádkozom és élvezem ezt a pár nap csendet, nyugalmat.
dec. 24. 17:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretem

De ha nem megyek el a családi karácsonyra akkor meg minden féke jelzőt kapok holott teljesen feleslegesnek tartom hogy olyan rokonokkal üljek össze akikkel évente 1x találkozunk

dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyetlen ami jó volt a covidos időszakban. Nem kellett menni sehova karácsonykor.
dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Most már osztom azoknak a véleményét, akik egyedül meg tudnak élni!


Hosszú nehézségek után mégis belementem egy párkapcsolatba (régi ismeretség, vonzott az illető.) Olyan hisztis húga van, hogy csak na!


Talán inkább el kellene felejteni az összeköltözést mégis Vele...

dec. 25. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

#4

Azt nagyon megtanultam, hogy a másik családja legalább annyira fontos mint az akivel kapcsolatban vagyunk. A hozott család legalább annyira meg tud keseríteni egy kapcsolatot, problémákat okozni a kapcsolatban, mint maga a pár. Vagy talán még inkább. Ha most kezdeném a párkeresést, a másik családjára legalább annyira nagy hangsúlyt fektetnék, hogy milyenek, mint amekkorát a kiszemeltre.

dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
53%
5-ös: Nem muszáj a párod rokonaival szoros kapcsolatot tartani, ha nem annyira szimpatikusak.
dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem rokonról beszéltem, családtagokról. Szülők, testvérek...

Egyébként meg tapasztalatból beszélek. Teljesen mindegy te kivel tartod a kapcsolatot. Az számít, ő kivel tartja.

dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!