Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Rajtam kívül van még aki...

Csóróvagyok kérdése:

Rajtam kívül van még aki teljesen egyedül tölti a Karácsonyt?

Figyelt kérdés
Ma is jól kisírom magam. Aztán majd eltelik :( Jól elvett az élet mellőlem mindenkit.Mindenki másnál ma korbeterített asztal 20 fővel, én meg egyedül, magányosan...

dec. 24. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Nincs.
dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Majdcsak lesznek újra olyanok körülötted, akikkel eltöltheted az ünnepet. Ne gondolj a rossz dolgokra! 20 ember, jézusom! 😄

Aligha vannak bárkinél is ennyien, nincs annyi edény meg hűtőkapacitás szinte senkinél. Meg annyi asztal se, hogy egy szobában elférjen mindenki.

dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért azt mondod egyedül? Fogd fel úgy, hogy magaddal. Hidd el, ez is hasznos időszak. Én is töltöttem karácsonyt magamban. Megvolt a szépsége. Persze, hiányzott, hogy másnál együtt a család, stb. De van ilyen szakasz is.
dec. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%
Én szeretném egyedül tölteni, de sajnos nincs rá lehetőségem
dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Aurora6891 ***** válasza:
100%

Egyetlen ember van akit ha szeretsz,lehetetlen hogy cserben hagy.

Önmagad.


Én is egyedül vagyok és leszek is.

dec. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nálunk ma is vita volt, veszekedés meg egymás kibeszélése.

Nem, nem feltétlen jó annak a Karácsony, aki másokkal tölti!

Egy valaki miatt vált számomra is a Szeretet ünnepévé, az pedig a párom. 2. éve már. Előtte pokolként éltem meg, hiába voltak körülöttem, kötözködésből állt a szent este is… Most is, de van akihez hozzábújhatok és aki megért.


Párod (vagy akárki az életedben) meg simán lehet, ha keresgélsz és nyitott vagy. Lehet jövőre, vagy 5 év múlva, de nem marad így örökre.

dec. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6... pontosan ez az. Ma is fültanúja voltam, hogy egy férfi inkább elutazott, csak ne az anyjával kelljen Karácsonyoznia. Én meg kikaparnám a föld alól :( Bárcsak itt lenne.
dec. 24. 17:25
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
7) azok az idők már soha nem jönnek vissza.soha.majd odaát találkozol vele,ott vár rád..
dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!