Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Az idei karácsonyi ajándékok...

Az idei karácsonyi ajándékok közül melyik volt csalódás?

Figyelt kérdés
dec. 24. 22:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Semmi. Ugyanis idén sem kaptam semmit. Még egy csalódás ajándéknak is örültem volna
dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Többnyire előre egyeztetjük az ajándékokat. Nem mondom, mindig van mellé egy kis meglepetés is, az most nagyon talált!
dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Apám becsomagolta nekem a két pár vastag zokniját ami már szét kopott és ő nem használja.


Ezt kaptam ma ajándékba. Én tőlem ő vásárlási utalványt kapott 15 ezer forint értékben.

dec. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kaptam semmkt, mert nincs kitől.

Visszagondolva utoljára talán gyerekként kaptam ajándékot.

dec. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Melyik a jobb?

A: ajándékot kapni, amiből csak az jut eszedbe, mennyire nem ismer az illető, aki adja, és hogy perceken belül a kukában végzi

B: semmi ajándék

dec. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
no és persze az A változatban egy Kossuth-díjas alakítást kell nyújtani abból, mennyire ötletes, és mennyire gyönyörű, és mennyire pont erre vágytam, és én ezt nem is érdemlem meg....!
dec. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A.
dec. 25. 09:55
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor nem kaptál még eleget ilyenből... lehet
dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyébként igazad van, ha az ember nem nagyon kapott még, akkor jól tud esni, ha akármit is ajándékoznak neki.
dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Egyik sem. A párom listát kapott, miknek örülnék, abból választott. Tesómtól meg élményt fogok kapni- színházjegy, megbeszéltük, hogy arra a darabra mindenképp elmegyünk majd.

Mástól meg nem kapok semmit.😊

dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!