Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van amiért nem úgy sikerült a...

Van amiért nem úgy sikerült a karácsony ahogy tervezted?

Figyelt kérdés
mi történt másképp?
dec. 27. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem úgy sikerül
dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit unalmas volt. Tévében semmi jó nem volt, online már megnéztem minden karácsonyi filmet előtte. Kaja ezer éve mindig ugyanaz karácsonykor. Valamit változtatni kellene, hogy izgalmasabb legyen. Rokonokkal ugyanazok a témák, mint mindig. Nem vagyok hórajongó, de egy kis hideg jó lett volna. Amúgy jó volt, de olyan semmi különös.
dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól sikerült minden, kellemes volt, csak olyan semmi extra, nálunk is kicsit unalmas szokott lenni. Évek óta ugyanaz kb.az egész, a kaja, sütemény nem, azt variálom, de a többi igen. Mindig ugyanazokhoz a családtagokhoz megyünk, a család másik fele pedig mindig jön hozzánk. Ugyanazok a témák, kb.egyformán zajlik minden. De legalább jókat ettünk, pihentünk kicsit, meg tényleg mindig jó a hangulat, úgyhogy összességében elégedett lehetek.
dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyetlen probléma az volt, hogy ketten megbetegedtek.
dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapbol ugy alakult, ahogy terveztuk. Kicsit rossz volt, hogy a parom a szuleivel volt videken, meg ossze is vesztunk, tegnap a szakitast is belengette. Most ugy nez ki, rendezodott a szitu.


Amugy nalunk mar eveknkta nem ugyanaz mjnt volt, miota nincsenek nagyszulok, keresztszulok, csak szuleim es a batyam. Ebbol egyedul anyukam az aki tenyleg elvezi az unnepet.

dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

A nyugodt ünnep szerintem egy oximoron. Nálunk is megy a nyomasztás minden ünnepen, meg nyáron is, amikor találkozunk a családdal, ami nyilván okoz egy kis feszkót, de nem baj, azért nem vagyunk McCallister, meg Gáspár család. Másrészt a kilók minden ünnepen szaladnak, mire nagy nehezen leadnám, akkor jön a húsvét, majd a pünkösd. De ezzel már ki vagyunk békülve. :-D


Áldott, békés, boldog karácsonyt mindenkinek!

dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem úgy sikerült, mint szerettem volna.
dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy volt hogy 24-én megyünk párom családjához (közel vannak, 20 percnyire), 25-én reggel indulunk az én szüleimhez (2 órányira vannak), ahol ebédre összegyűlt volna az egész család (13 fő), és mi 27-én reggel jöttünk volna vissza. De mamám és papám is covidos lett, anya kicsit köhögöt szóval elmaradt a nagy családi ebéd. Helyette csak 26-án mentünk le. Szóval a 2 egész nap helyett lett egy fél nap... nagyon csalódott voltam, mivel amúgyis csak havonta 1-szer tudunk elmenni hozzájuk, a nagy család meg csak évi pár alkalommal van együtt úgy hogy mindenki ott van, szóval ez duplán rossz volt most. Ja és helyette 25-én is elmentünk párom családjához, szóval hurráá...
dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!