Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem fura, hogy a sok varakozás...

Nem fura, hogy a sok varakozás után milyen gyorsan eltelnek az ünnepek?

Figyelt kérdés

Én már november óta készülődtem szépen folyamatosan. Előszőr díszítés, adventi koszorú, a fa már állt advent előtt is, karacsonyi filmek és zenék is mentek. Persze közben dolgoztam, barátommal is voltam, be kell nagyon osztani az időt, mert karácsonyi vásárokba is mentünk 3 országba is. Aztán persze szüleimmel is sokat készülődtünk. Utolsó hét volt a legkeményebb, mert még dolgoztam csütörtökig, aztán kezdődhetett a faállítás, főzés-sütés, csomagolás. 24-25-26-án ilyen 5-6 órákat aludtam max. Utána wellnesseztünk picit, majd már itt volt a szilveszter.


Tegnap este ahogy néztem mar a vásárok is elkezdtek bezárni. Mondom mi a bánat? Tudtommal vízkeresztig, vagy gyertyaszentelőig tart az ünnep, ennyire fontos a kereskedelemben ez? Hát látom xd


Am barátom is fura picit. Ő ilyenkor vásárol be mindent a kövi karácsonyra, mert most olcsóbb. XD hát jó, nekem valahogy ez érdekes. Nekem kell a karacsonyi vásárláshoz az ünnepi meghittség, hangulat.


Hogy látjátok?



jan. 2. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem érzem, hogy hamar elment. A barátod még okos ember, hogy nem akkor vásárol, mikor minden a legdrágább.
jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok akciót ki lehet fogni decemberben is. Pl én 10 ezerért vettem fenyőt. Ebből lejött 5 ezer ft kedvezmény, amit le lehet vásárolni az Ikeaban.
jan. 2. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne izguljatok jön a farsang hamarosan, fánk recepteket kell nézni és jelmezeket válogatni.
jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem fura, hiszen az egész csak pár nap. A készülődés jóval hosszabb, mint ahogy te is írtad.
jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzem! Rengeteget vártam de tényleg meg csak karácsonyi hangulatom se volt. Úgy elrepült az idő hogy csak pislogok
jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem se, de mar jo ideje nincs meg. Amiota nincsenek nagyszulok, otthon sem a legjobb a hangulat, igy sajnos nehez megteremteni. Nem az mint iskolas koromban, vagy akar meg egyetemistakent is, mikor a legnagyobb problemam az volt, hogy legyen meg a vizsga. Minden mast a szüleim alltak.
jan. 3. 10:26
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Oh sajnálom
jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
87%
Én ezért se nagyon foglalkozom az ünnepekkel :D Nem díszítem fel az egész házat, karácsonyfám van csak. De ez mindennel ilyen, nagyon vártam egy nyaralást másfél hónappal előtte tudtam meg hogy megyek, aztán eljött és már ez is elmúlt...
jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is úgy érzékeltem, hogy gyorsan elteltek az ünnepek, mint mindig, ahhoz képest, hogy az ember milyen sokáig készült, hangolódott.
jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!