Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én várom a karácsonyt?

Csak én várom a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még kicsit messze van, de már egy csomó boltban kint vannak a karácsonyi dekorációk.

Épp ezért nem tudom kiverni a fejemből.



2018. szept. 15. 09:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem vagy egyedül ezzel az érzéssel.

Minden évben októberben kezdem összegyűjteni a karácsonyi ajándékokat, tervezgetem a dekorációt. Ettől aztán én is várom, és ez nekem jó érzés.

2018. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%
Énnis azt szajkózom a páromnak, hogy “nemsokára karácsony” haha:) sőt, idén először időben rá szeretnék készülni, ha meglátok valakinek valamit, amiről tudom, hogy örülne, megveszem és félrefakom karácsonyig, így nem lesz kapkodás decemberben:))
2018. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kicsit fura, hogy rövidnadrágban sétálva bámulom a karácsonyi dekorációkat, de nincs ellenemre:)

Én egész évben egyedül a nyarat és a karácsony-szilveszter időszakát szeretem.

2018. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
48%
Minden évben, nyár vége-ősz eleje tájékán már várom a karácsonyt. Pontosabban nem is magát az ünnepet, hanem az azt megelőző időszakot. Bár, most hogy már dolgozom, nem fog megártani az a két hét pihenő.
2018. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
100 nap múlva karácsony. Én is várom már :)
2018. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

tavaly szeptember 20 után kezdtem várni nagyon a szilvesztert (én azt jobban vártam mint a karácsonyt).

Most megfogadtam, hogy nem fog érdekelni, attól gyorsabban nem fog eljönni csak lassabban, majd max novemberben.

Aztán most, hogy vége lett a nyárnak és már szeptember közepe gyakran eszembe jut, hogy már csak 3 hónap...

Kezdem egy kicsit várni, de nem akarok annyira rágörcsölni, mint tavaly, próbálom magam visszafogni :D

De én is várom, leginkább a decembert, mert az a kedvenc hónapom és már mindjárt itt van.

2018. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

[link]


:)

2018. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Par hete karacsonyi dalokat dudoltam. De csak dallamtapadas volt. Persze szeretem a karacsonyt.
2018. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%
Én inkább a nyarat várom. :D
2018. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Alain Delon ***** válasza:
Ahogy látod, mások is várják, de pl. nekem eszembe sem jutott. És karácsoyni dekorációt sem látok sehol.
2018. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!