Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok már a karácsonyt?

Várjátok már a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy korai még ez a várakozás, de már nagyon várom az adventet, a mikulást, a karácsonyt, a díszeket, a fahéj és narancs illatát és persze a mézeskalácsot. Nagyon szeretem ezt az ünnepet! Ez a szeretet, és ajándékozás ünnepe végülis!😊😊😊😊😊

2020. nov. 8. 10:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
2020. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én várom!

Bár nem sürgetem miatta az időt, inkább kiélvezem ezeket az őszi napokat.

2020. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 🎄
2020. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Kincső4 válasza:
100%
Igen. Várom.
2020. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2020. nov. 8. 12:06
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már nem olyan mint régen, de azért én is várom egy picit. Két kisfiam van, a kicsinek ez lesz az első karácsonya. De gondoljatok bele abba is, hogy az idei karácsony sajnos sokaknak nagyon szomorú lesz...
2020. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Miért lesz szomorú?
2020. nov. 8. 12:12
 8/20 anonim válasza:
100%

igen is meg nem is

külfödön lakom és úgy néz ki,hogy nem a családommal üneplem

gyereként az ajándékok miatt szeretem és vártam, de már annak is örülök ha együtt van a család az asztalnál ülünk eszünk és beszélgetünk

2020. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Várom. Akár otthon, akár itt (külföldön élek) töltöm, bízom benne, hogy békesség fogja átlengeni. De szerintem valamilyen fokon mindenképp bizarr szürreális élmény lesz ebben a világhelyzetben ünnepelni.
2020. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Avval amúgy egyetértek, hogy már nem olyan mint régen. Amikor óvodás és általános iskolás alsós voltam (80-as évek vége és 90-es évek eleje), onnan mindegyiket kellemes emlékként őrzöm, amiknek minden évben megvolt a maga feelingje. Persze, lehet, hogy csak a gyerekkori emlékek szépültek meg utólag.

De például a régebbi Szilveszterek tagadhatatlanul jobbak voltak, legalábbis ami a médiát illeti. Akkoriban a tévében (még csak kettő csatorna volt, m1 és m2) külön műsorszerkezete volt az egész napnak. Manapság ennek a hagyománynak már csak egész minimálisan áldoznak.

2020. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!