Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 16 év körüli fiúk, ti minek...

16 év körüli fiúk, ti minek örülnétek karácsonyra a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
Milyen ötletes dolgot javasoltok karácsonyra a barátomnak?Fél éve vagyunk együtt. A barátom 16 éves. 8 éves kora óta vízilabdázik és imádja. Olvasni nem nagyon szeret, cd-t pedig nem érdemes venni neki, mert már minden számot letöltött amit szeret:$ Ruhában sem lehet nagyon gondolkozni, mert hát magammal nem vihetem el felpróbálni, látatlanban meg nem tudom, hogy fog neki állni. Saját készítésű dologban is benne lennék de nincs ötletem:$ Ha viszont vennék valamit, 3000Ft értékben szeretetném. Köszi a segítséget!
2011. nov. 15. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
2011. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Én minimum ennek:

[link]

2011. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
18%

Saját készítésű dolog az sz@r azt csak a szülők hazudják, hogy jó, hogy ne kelljen pénzt adniuk.

ha cigizik akk vmi szép öngyújtót meg vmi jó minőségű cigit.

vagy vízipipát

2011. nov. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
szex
2011. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
nekem a párom mindig azt mondja vegyek magamnak vmi szexi fehérneműt és táncoljak neki benne :D
2011. nov. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyi értékben tudsz venni neki egy szép hógömböt, vagy van másféle is, amiben szivecskék hullanak. Bele tudsz rakni képet is. Ezt fotóboltokban lehet beszerezni. És vegyél neki mellé egy boxert, vagy csokit. Vagy csináltathatsz szivecskés kispárnát képpel és szöveggel, de az már 4-5 ezer pl a Debreceni tesoban:D
2011. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a párna is valami fotóboltban van a tescon belül
2011. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!