Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Díszítés? (bővebben lennt)

Díszítés? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Ti, hogyan szoktátok karácsonyra a lakást feldíszíteni? Bármilyen ötlet jó jön:) Köszönöm előre is:))
2011. nov. 16. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi girlandokat szoktunk tenni az ajtófélfára, vagy az ágy (ha van) korlátja köré. Szoktunk nagy ritkán üvegfestékkel készült képeket rakni az ablakra. Van egy olyan hópihe, amit minden évben felteszek a plafonra a lámpára, ami rossz CD-ből készült, és kivágott kerek, fehér hópelyhet ragasztok rá, a feliratos oldalát pedig leragasztom ezüst papírral, alufóliával. Remélem tudtam segíteni.


Ettixd

2011. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 :) :) :) ***** válasza:
hát mi általában nem csapunk nagy diszitést(de idén másképp szeretném :))általában a l,épcsőkorláton van egy égő meg a fent van 2 teraszunk azokon is van égő,meg azon kivül én a saját szobámat kiszoktam disziteni ilyen fényes izével(bocsi nem jut eszembe a neve :P)meg pici diszeket teszek a virágokra meg kiskarácsonyfát diszitek pici diszekkel,ja meg a csilláron van egy ilyen disz(ilyen gömbök vannak összeragasztva).De idén már most tervezem hogy sokkal "diszitetteb" lesz a ház :)
2011. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ablakba karácsonyi égők, karácsonyfa :D, mikulások az ablakban, mikuláscsizma az ablakban :), ablakmatricák.
2011. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!