Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen színű díszek lesznek...

Milyen színű díszek lesznek idén a fenyőfátokon? Műfenyőt vesztek, vagy ragaszkodtok az igazi fenyőhöz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy igazi fám lesz. Utálom a műfenyőt. Én minden évben vegyesen díszítem fel tehát nem 1 színt használok rajta, mert minek. Ha már megvettem évek során a díszeket akkor legyen fent a lehető legtöbb. Én nem szeretem az egyszínű díszeket én nekem egyszer volt így díszítve a barátnőm kedvéért és hát nem nézett ki úgy ahogyan azt elképzeltem.
2011. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 :) :) :) ***** válasza:
Természetesen igazi :) és piros ezüst de már legalább 3 éve olyan,mert hát nem gofjuk kidobni a diszeket,csak azért hogy más szinű legyen..
2011. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Műfenyőnk van már 10 éve és nem bánom. Sőt! Nem vagyok az igazi fenyők híve, főleg, hogy utána a városban látom szanaszét dobálva (ez nem az intelligens emberekre vonatkozik, akik normálisan megszabadulnak tőle). Egyszer majdnem rámesett, mert egy full értelmes ember ledobta az erkélyéről. Az orrom előtt esett le.

Díszek: idén ezüst lesz. Soha nem volt még ezüst színű fánk. Általában piros v. arany v. a kettő kombinációja. Gyerekként még volt a mindenféle színű, de az évek során annyi díszt begyűjtöttünk, hogy maradtunk a csak 1 v 2 színnél. Ráadásul a lakásunkban is ez a két szín dominál. Most az ezüst nagy eltérés lesz. Kíváncsi vagyok a végeredményre :)

2011. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) Nálunk is igazi lesz. Én nagyon ódzkodok a műfenyőtől. Az nekem olyan... mű... Az biztos, hogy amíg lehetőségem lesz rá, igazi fenyőt fogunk venni, mert az az IGAZI! :) Régen még gyerek voltam, nálunk is mindenféle dísz volt a fán. Idén arra gondoltam, hogy rózsaszín-ezüst lesz. A zöldben is gondolkoztam valami más színnel, de az szerintem elveszne a fán. Van egy 9 hónapos kicsi lányom. Ő még igaz nem fogja annyira értékelni. Én már nagyon várom! :) Ő miatta!
2011. nov. 18. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha 2 színű, akkor nincs meg az a pompa, kell a sokféleség. Nekünk vegyesen lesznek a gyönyörű díszek, és öröm nézegetni egytől egyig a sok különböző díszt, bár nekünk igazán különleges díszeink vannak és csodaszépek, nem ilyen egyszerű szarok. Szval én nem tudnám elképzelni monotonul, s hát kell az illat is.
2011. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igazi fánk lesz, eddig mű volt de költözködés közbe kidobtuk :D imádom a díszeket most kék vagy ezüst lesz de lehet mindkettő :)
2011. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!