Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen festményt vásárolnátok...

Milyen festményt vásárolnátok szívesen karácsonykor ajándékként?

Figyelt kérdés
(festőművész vagyok, karácsonyi vásárra festek képeket, szívesen várom a véleményeteket)
2011. nov. 18. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint stílusra vagy témára gondolsz, hogy ilyet vásárolnánk? Vagy méretre, árra...? :)

Gondolom, festőművészként kialakult stílusod az már van. :)


Én amúgy imádom Thomas Kinkade képeit így karácsony tájékán (Máskor is persze)

Én valahogy mindig azokat a festményeket szerettem a legjobban, amik olyan "fotó- vagy képeslapszerűek" mind színvilágra, mind kidolgozottságra.


Szeretem a jelenetet vagy tájat ábrázoló képeket, jobban mint mondjuk egy portrét. (De persze portré is lehet gyönyörű!) Munkácsynak is azok a képei tetszenek jobban, amik valami élethelyzetet, történést ábrázolnak.


Hát, nem tudom pontosan, hogy ez volt-e a kérdésed, de azért remélem, segítettem kicsit. :)


Amúgy te milyen irányzatot képviselsz? :)

2011. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hová szeretném tenni azt a képet.



Nyilván legyen téli/karácsonyi hangulatú is pl: gyerekek korcsolyáznak. De én jobban kedvelem a csendéleteket (egy tálba körte/citrom stb. Jó színekkel. Vagy tájrészlet (sétány fasorral).


Nekem a narancssárga, citromsárga, banánzöld, lila, levendula színek jönnekbe (a sötét képek nem annyira, bár ha egy pár ellenpontos színnel feldobod /lásd Munkácsy:Krisztus Pilátus előtt/, akkor az is szép tud lenni.


Szerintem a stílusodba fess, de többfélét.

Sok sikert!

2011. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pl. édesapámnak Velencéről készült képet tudnék elképzelni. Vagy az olasz tájról. Mivel imádja Olaszországot.


Tájképeket vennék szívesen!

2011. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szűzanya szerintem ,mert a nagyszülőknek biztos vennének belőle, mert azok mániákusok :)) az tuti fogyna..

Én szívesen ránéznék egy olyan képre amin a gyerekek a hatalmas karácsonyfa előtt ülnek a földön és ott a sok ajándék, de ez egész évben ki lenne rakva?? lehet valami általánosabbat kéne.

Majd ha eszembe jut valami írok, de valami vallásosat mindenképp.

2011. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fess a karácsonyi vásárról :) vagy arról hogy milyen az az út télen ahol árulod
2011. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!