Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátnőmnek...

Feldmütze kérdése:

Mit vegyek a barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ilyen kérdésekkel van teli a 'fal', de azért szeretném megkérdezni énis. Együtt vagyok egy lánnyal 4 hónapja, karácsonykor már lesz 5. 17 éves a lány, én 18 vagyok. Fogalmam sincs hogy mit tudnék neki venni, tényleg nem jut eszembe semmi. Mások aztmondják hogy kevés ideje vagyunk még együtt, semmiképp ne vegyek neki drága ajándékot.

Tudnátok segíteni, hogy mit adhatnék neki?

Az értelmes válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek, és előre is kellemes karácsonyt kívánok minden idelátogatónak!!


2011. nov. 19. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami aranyos plüss macit,vagy szép nyakláncot ami nem túl drága :)
2011. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket már megkapta :S
2011. nov. 19. 16:57
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Vegyél egy szép kép keretet és rakj bele egy közös fotótokat. Vagy valami személyes, egyedi dolgot. Esetleg egy gravírozott tollat, ceruzát, amivel ír a suliba és mindig te jutsz róla eszébe. Esetleg egy felsőt, vagy egy kiegészítőt (övet, táskát..). Nem az számít,hogy mióta vagytok együtt, hanem hogy mennyire szeretitek egymást. ;-)

2011. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A felső egy jó ötlet, eszembe jutott hogy nyáron egy kirakatnál mondta, hogy tetszenek neki az "egybezsebes" pulcsik, veszek neki egyet, meg valami kis apróságot.

Köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 20. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!