Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen karácsonyi ajándék...

Milyen karácsonyi ajándék legyen? (lent)

Figyelt kérdés

Én februárban leszek 13/L és az iskolánkban december elején mindig kell húzni nevet, hogy kinek adjunk ajándékot. 500-1000 FT körül kell vásárolni, és én nem tudom, hogy mit adjak!!! Én nem vagyok túl lányos, így nem tudom mit szeretnek. Én mindig is fiús voltam, és van két bátyjám is, így jobban tudom, hogy a fiúk mit szeretnek.


Lányok segítsetek, hogyha ti 13 éves korban milyen ajándékot szerettetek, szeretnétek 1000 Ft-ért.


Fiúk segítsetek, hogyha ti 13 éves korban milyen ajándékot szerettetek, szeretnétek 1000 Ft-ért.


2011. nov. 21. 18:22
 1/3 anonim válasza:
Sztem a lányoknak esetleg vmi szép karkötöt vagy nyakláncot, esetleg te is csinálhatsz jó kis ötletek vannak pl videosmart.hu-n én is onnan láttam egy kis dobzt az pl egy "egyedi" ajándék lenne.
2011. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Lány:

A csokinak mindig örülnek!!!

2011. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a csokinak örülnek, csak azzal mindig csalok, mert apa ad csokit, mert ő veszi meg mindíg, és ő ad nekem is mindíg, így nem tudom az mannyibe kerül, tulajdonképpen nekem ingyen van, és így az nem számít bele az 100-be

:D:D:D

2011. nov. 22. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!