Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A sok kicsi karácsonyi ajándék...

A sok kicsi karácsonyi ajándék a jó ajándék, vagy az egy nagy karácsonyi ajándék a jó ajándék?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha az a nagy olyan, amire nagyon vágytam, akkor úgyis csak az érdekel. Ha nincs olyan, akkor jó a sok kicsi vagy az egy nagy is, a lényeg, hogy gondoltak rám.
2011. nov. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

1 nagy az egész családnak... de olyan amit biztos gyakran használtok és hasznos is.


pl: 5.1 a TV-hez, USB-s DVD lejátszó az tök jó nem kell DVD-t írni állandóan, wii amivel az egész család játszhat és megmozgat, légkondi a nyárra :), lábmasszirozó a stressz ellen....

2011. nov. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, ki kapja. Egy oteves is es egy 15 eves is maskepp eli meg. Lehet, hogy a 15 eves jobban orul egy valami nagy dolognak, amire regota vagyik, az oteves pedig jobban orul, ha 10 kulonbozo aprobb dolgot kap.
2011. nov. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.Én mindkettőt szeretem.De jobban szeretek kapni sok kicsit.És ajándékozni is így szoktam karácsonyra.
2011. nov. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Amire az illető vágyik.

Az ajándék nem méret, és nem mennyiség kérdése, soha.

2011. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha vágyik valami nagyra, akkor az. Ezek lehetnek telefon, mp3, mp4, könyvek, szettek, Monopoly társasjáték, stb.

Apróbb dolgok példul a kozmetikai szerek, dísztárgyak (bér attól függ, milyen a dísztárgy), kis ékszerek, dvd-k, cd-k...

Ki a szerencsés? Barát? Családtag? Mennyi idős? Ezektől mind függ, és Te ismered őket legjobban. :)

2011. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem már "szinte" meg van mindenem ezért inkább a nagyobb dolgot díjjazom mert már tele vagyok sok kicsi kacattal. Egyébként én telefont fogok kapni és már tudom hogy milyet de tavaly egész addig nem tudtam mit kapok amíg ki nem bontottam az ajándékom ami egy lcd tv volt. Elképzelhetitek mennyire örültem neki :)

Amúgy F/14

2011. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
előző - apád gyurcsány feri? LCD tv karácsonyra csak neked? Nem vagy te elkényeztetve kicsit?
2011. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó buta vagy. Egy gyereket, kamaszt elkényeztetni nem tárgyi javakkal, hanem rossz neveléssel lehet. Na meg tudod, pénztárca kérdése is. Ha valakinek van, akkor mit garasoskodjon? Vegyen a gyermekének egy csokit, holott megtehetné, hogy megvegye neki álmai ajándékát? Nem azt mondom, hogy mindent meg kell venni, de ha valaki megteheti, miért ne vehetné meg a gyerekének, amire vágyik? Ha egyébként a gyerek normális, jó tanuló, megérdemli. Ne legyél általánosító, buta, és irigy.
2011. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

17:34-es vagyok.

Képzeld nem és nem egy embertől kaptam hanem az egész családtól ami kb 20 ember...

2011. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!