Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki mit kap karácsonyra?

Ki mit kap karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 18:01
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%

21/f

Nagyon kulturált vagy!Javítani kellene modorodon!

2011. dec. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Semmit,az lesz az ajándék ha lesz hol laknom.
2011. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
17%
nem, egyáltalán nem, az osszes kolcsonunket lefizettuk! :)
2011. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
hát igen köszönöm a többi választ is! igen érdekes hogy mennyien milyen drága értékben kérnek ajándékot és szegény szülő kénytelen megvenni a követelőzős gyereknek... mikor más azon gondolkozik hogy hogyan miből legyen kaja az asztalon! és még egy válasz nagyon tetszett amiben mondta hogy annyira ismeri családtagjait hogy ott nem beszélik meg.. és még egyszer köszi a válaszokat!
2011. dec. 3. 18:43
 15/16 anonim ***** válasza:
40%
hát tudd meg!, nem is akartam kérni semmit (telefon, tv, laptop, szekrény, stb.) csak a szuleim nyúztak azzal hogy mit kérjek karácsonyra! és mi nem tehetunk rola, hogy gazdagok vagyunk,, mert majdnem az osszes családtagom elvégezte a foiskolát, és ne ugy mint egyesek,...
2011. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
persze van ez az oldal is! nem megbántani akartalak! örülök hogy azért vannak ilyen emberek.. mert én körülöttem a fiatalok nem így állnak a dolgokhoz! de köszönöm a válaszodat!
2011. dec. 4. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!