Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit ajándékozhatnék karácsonyr...

Mit ajándékozhatnék karácsonyra mesekönyvek mellé a két kis sógornőmnek?

Figyelt kérdés

Az egyik első osztályos, a másik negyedikes. Vettem nekik a Coopban 'akciós könyvet' aminek darabja 400Ft volt. Szép mesekönyvek, az egyikben Grimm mesék, a másikban Magyar népmesék vannak. Mindkettő nagyobb, vastag, szép, kemény borítóval, rajzocskákkal.

Én úgy érzem, illene még tennem hozzá valamit, ha már ennyiből megúsztam. A nagyobbik kislány csajos, a másik enyhén fiúsabb. Múlt évben gyerekparfümöt és arcfestő szettet kaptak tőlem.

Ötletek, mit tegyek hozzá? Vagy elég lenne ennyi is?


2011. nov. 26. 10:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

...mosolygás helyett mondjátok már el neki, hogy a sógornő az a fiútestvér (báty, öcs) feleségét jelenti :D


ilyen kicsik és máris férjük van hihihi


lehet unokahúg (testvér gyermeke, ez esetben a kérdező a nagynéni), vagy unokatestvér (szülők testvérének a gyermeke)


amúgy ja, vegyé a könyv mellé még valamit, nekem elsőre szájfény, ékszer ilyesmi jutott eszembe a csajosabbnak, de nem tudom, mit szeretnek a mai gyerekek. én ceruzáknak meg tollaknak örültem mindig :D vagy képregénynek.

2011. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én ezt nem tudtam hogy a partner testvére is sógor/sógornő. azt hittem, hogy a testvér partnere = tehát felnőtt ember


de mindegy ma is tanultam valamit :)

2011. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A testvér partnere vagyok, és jövő évtől ténylegesen sógornőjük vagyok, illetve nekem is azok ők. Nálunk ez a meghatározás van érvényben, családomban mindenki így hívja ezt a formát.
2011. nov. 26. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!