Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Újabb uncsi ajándék kérdés,...

Újabb uncsi ajándék kérdés, de szerintetek jó/elég ez? :-)

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, közeleg a karácsony de nem vagyok túl kreatív, és nem tudom kihúzni belőle mit szeretne, mindene megvan,ami megtetszik neki megveszi,nem szereti az édességet...

így gondoltam veszek egy nagyobb szebb dobozt és apróságokkal telerakom:


-sütök mézeskalácsot, azt is egy szép karácsonyi

fémdobozba teszem, kidíszítem szépen.


-2 mozi/színházjegy de még ki kell szedjem belőle hogy mit szeretne megnézni, vagy ha nem tudom akkor ilyen ajándék beválthatós dolog :)


-egy üveg jó bor (szintén ki kell derítsem milyet szeret...)


-2 szép borospohár gravíroztatva-mit gravíroztassak rá szerintetek?


köszi mindenkinek aki válaszol, szerintetek kéne még valami?:) még persze írok mellé valami kis levelet lapot meg viszek sütit.


2011. nov. 27. 12:01
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Köszi az ötletet:D. Amúgy szerintem tökéletes.
2011. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sok is, főleg 4 hónap után:)
2011. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
34%

hát inkább vegyél neki ilyen beválthatós kupon félét a kedvenc boltjába : DD

az üveg bor: Félédes az finom ^^ : D

a borospohár: hát attól függ mennyire ragaszkodtok egymáshoz. És pl a a szöveg: a szívem érted dobog.. ilyesmi :D vagy szivem választottjának :)) meg nem tudom menyi idősek vagytok. de valami sexi fehérneműben "kényesztetnéd"

2011. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ezt mindet szeretnéd? Mert ez egy picit sok. Mit fogtok 25 házasság után venni egymásnak.


Én piát a páromnak nem vennék. Ami nekem innen a legkreatívabb, és legjobban tetszetős, az a mézeskalács.

Veszel egy szép fadobozd, és azt szalvétatechnikával ki tudod díszíteni. Nagyon egyszerű, nem kell hozzá ügyes kéz. Miután a süti elfogyott, használhatjátok teafilteres tartónak.


Ilyesmire gondoltam:

[link]


Sok sikert!

24/n

2011. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

nagyon szívesen annak, akinek ötletet adtam :)

nem túl romantikus, nyálas típus úgyhogy lehet inkább csak dátum kéne meg a neveink kezdőbetűi :)

és szexi fehérnemű is lesz :D

2011. nov. 27. 12:16
 6/24 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy pontosan ilyen szalavétás fadobozt csináltam az előző páromnak :/ és nem akarom mégegyszer elsütni.
2011. nov. 27. 12:17
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit sok, én a bort elhagynám, és a borospoharak helyett egy képkeretre gravíroztatnék, amiben egy közös képetek van. A mozijegy nagyon jó ötlet, a mézeskalácsos szintén. =)
2011. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
nincs közös képünk,egyikünk sem nagy fotózkodós :/
2011. nov. 27. 12:25
 9/24 anonim ***** válasza:

Én Névnapjára vettem 2 borospoharat, és vettem hozzá arany színű akrilt. Azzal kidekoráltam szép motívummal és azt kapta tőlem. Azóta is abból iszik.


Mondjuk mi megbeszéltük, hogy hand-made dolgot adunk csak egymásnak, mert manapság semmi öröm, semmi ünnepély nincs az ajándék vásárlásban. Bemész, kiválasztod megveszed. Ennyi.


Ezért aztán inkább saját kéz mellett döntöttünk. Akkor tudja az ember, hogy evvel időt töltött, figyelmet fordított rá. :) És csak nekünk van olyan a világon! Máshol nem is lehet beszerezni! Mondjuk a szüleim hülyének is néznek emiatt.


22/L

2011. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
És ha egy drágább, szép tollat gravíroztatnál?
2011. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!