Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Vajon nem fogom megbánni,...

Vajon nem fogom megbánni, hogy most annyira várom a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban a legkedvesebb ünnepem volt, később, míg az én gyerekeim kicsik voltak, szintén. Aztán rengeteg rossz dolog történt, és egyre jöbban rettegtem a karácsonytól, az ünnepektől. Mostanában a családom mindent megtesz, hogy jól érezzem magam, már hónapok óta vásárolok, annyira várom, örülnek-e az ajándékaimnak, este hallgatni a szép karácsonyi zenét, együtt lenni....de félek is, mert több éven keresztül mély depresszióban éltem. Már minden gyógyszerről leszoktam, kicsit újra szeretek élni...magam is alig hiszem el.
2011. nov. 27. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod megbánni. Remélhetőleg jól fogod magad érezni az ünnepeken! Kellemes karácsonyt!
2011. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, olyan jólesik a bíztatásod, olyan jó egy kicsit örülni.
2011. nov. 27. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod megbánni ha nem görcsölsz rá. Légy nyugodt és próbáld meg egyszerűen élvezni a hangulatot. Ne idegeskedj azon, hogy minden tökéletesen az elképzelésed szerint történjen.
2011. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi gáz lehetne?nyugi,jó lesz az.:)
2011. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok, hogy ki tudtálmászni a gödörből és vedd lazán az ajándékozást. Amit adsz, szívből adod és a többi nem tartozik rád. Vedd észre, hogy a karácsony kicsit másról is szól.
2011. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy másról is. De a mi családunk mindig olyan összetartó volt. Meg aztán annyira szeretek ajándékozni. Mindig hónapokig figyelem, ki mit szeretne, és az alapján vásárolok. Jó érzésaz is. Persze, hogy a nyugodt légkör a legfontosabb.
2011. nov. 27. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!