Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Anyukádnak, apukádnak, testvér...

Anyukádnak, apukádnak, testvéreidnek veszel karácsonyra turkálóból inget, felsőt, melltartót stb ruhákat, cipőket játékokat, ágyneműket?

Figyelt kérdés
Turkálóban vásárolt, használt ruhákat csomagolsz be és teszel be a karácsonyfa alá anyukádnak (Blöff) apukádnak, testvéreidnek, nagyszülőknek? Persze úgy gondolom, hogy előtte kimosni és kivasalni a ruhákat.
2011. nov. 29. 20:26
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ez undorító. Én már kaptam így ajándékot, jóképet vágtam hozzá, de mélységesen megsértettek vele. Mi vagyok én árvízkárosult? Csöves? Azzal együtt, hogy magamnak néha vettem már turkálóban valamit. Ruhát venni amúgy is lutri, de karácsonyi papírba csomagolni a használtruhát az felér egy szemenköpéssel. Ha nincs pénzed, akkor vegyél egy bonbont, vagy akár egy tusfürdő csomagot. Az se drágább és nem sértő legalább.
2014. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!