Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy oldjam meg ennyi pénzből...

Hogy oldjam meg ennyi pénzből a bulit és az ajándékot?

Figyelt kérdés

4000 forintot kapok a hétvégi bulira, és még ebből szeretnék a barátomnak ajándékot venni karácsonyra. Tudom hogy még odébb van,de akkor is. Ez még nem is lenne gond, csak a barátnőm is jönne velem hét végén, neki meg nincsen pénze belépőre. :\ (1000 ft) Jó,persze, nem nagy összeg, de akkor is. :$ Imádom szeretem, kifizetem neki gond nélkül, és azt mondta hogy vissza is adja,persze nem én kértem.

16L


2011. nov. 30. 13:28
 1/4 anonim válasza:

hát nem tudom én pénz nélkül sose mentem el bulizni annó.Mára 23 vagyok ugyan így gondolom....

Anyám ha nem tudott adni míg enyi voltam mint te nem mentem hiába is hívtak a barátnőim mert az egy dolog hogy belépőt fizeted de az üdítőt esetleg alkoholt is???Mert azért egy colát csak innátok nem???Szerintem vagy ne menjél el bulizni most és vegyél vmi szép ajándékot a barátodnak vagy menj el és csak max egy csokit tudsz neki venni.Nem tudom mit szántál neki de egy egy gagyibb parfüm is 3000ft.......Barátnőd meg ha vissza is adja a pénzt akkor is "csak"egy ezresed marad

2011. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy plüss ördögöt, azok is olyan 1500 körül vannak,ami tényleg kicsit nagyobb. Az nem lényeg hogy miért pont azt:D

Hát nem tudom mikor adja vissza,de nem veszek bent neki semmit,még magamnak se,inkább viszek. De úgy se nagyon marad, mert még a hétvégén megyek a barátomhoz, oda a vonat oda-vissza. :S

2011. nov. 30. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ki a bulit, és vedd meg az ajándékot. Ha pedig marad még vmi pénzed, azt elteszed, vagy megleped magad vmivel.

Mennyibe kerül a vonatút?

2011. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
niztos az ördög jelent valamit de én már 16 évesen nem plüssfigurát vnnék,no persze te tudod....
2011. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!