Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 11 éves fiúnak mit vennétek...

11 éves fiúnak mit vennétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 21:51
 1/6 anonim válasza:
Az ajándék nagyban függ attól, hogy milyen érdeklődési köre van a fiúnak. Mivel szeret szabadidejében foglalkozni, mi a hobbija, kb. mennyi összeget szánsz az ajándékra. De nem az a lényeg, hogy mekkora az összeg, hanem, hogy valami meglepetést kapjon, aminek örülne. Nem mondogatta mostanában, hogy mire lenne szüksége, vagy mit szeretne?Saját készítésű dolognak is biztosan örülne, ha van időd az elkészítésre. Tényleg tudni kellene, hogy mi érdekli, mivel szeret foglalkozni. Az én fiam ilyen idős korában - mert nagyon szereti a számítógépet, és most már ilyen irányú szakon - info - tanul, és tizedikes - szóval azt hiszem kapott egyszer fejhallgatót, egyszer pen-drive-ot, azt hiszem kettőt is. Aztán zenélni tanul, 13 évesen szintetizátort kapott (összefogott a család, hogy közösen egy komolyabbat vehessünk neki) -ezt a mai napig élvezi, tanulja, jár zeneórára.Ha szeret olvasni, nagyon jó a könyv is, mint ajándék. Ha esetleg jár horgászni, akkor ahhoz való felszerelésből lehet válogatni.Nehéz így ajánlani, ha nem tudok a fiúról semmit.
2011. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jogos :) Az öcsémről lenne szó. Igazából a számítógépen kívül nem sok minden érdekli, ez a problémám nekem is. Ahhoz már mindene megvan, ami csak kellhet. Könyvekből az ilyen nagy lexikonokat szereti főleg, amibe sok kép van meg érdekesség, főleg a történelemmel, háborúkkal foglalkozókat, viszont már ezekkel is Dunát lehetne rekeszteni itthon. Sajnos sokat nem tudok rászánni, ezért olcsón kellene valami ütős ajándék :)
2011. dec. 1. 22:21
 3/6 anonim válasza:
pl. egy polot:)
2011. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Első vagyok. Írod, hogy a számítógép, és a történelem érdekli az öcsédet, de ezekben a témákban, már sok mindene megvan. 1-2 ötlet esetleg: Most láttam a T......-s újságban, hogy 1-t fizet, 2-t kap DVD-akció van mától - 24-ig. 2 -t mutatnak, de írják, hogy többféle is van, ...az egyik Harcosok, Attila, a Hun, a másik : A jegesmedve című, de mint írtam többféle címmel vannak.2 Db. vásárlása esetén 495 ft./db.-ért. És/Vagy:focilabda, kosárlabda, a szobájába esetleg valamilyen dekoráció, láva lámpa - bár ez azért drágább kategória. Aztán vannak serdülő gyerekek, akik ilyen korban már nagyon szeretik az illatszereket, after shave, tusfürdő, sampon, izzadásgátló dezodor, ilyesmik. Aztán, ha szeret teázni reggelente, vagy este, akkor vannak jó teakollekciókbögrével, vagy vehetsz hozzá bögrét külön, esetleg társíthatod kis különlegességgel, pl. barna cukorral hozzá. Kiegészítheted az ajándékot még egy szép méhviasz, vagy normál anyagú gyertyával, ami mondjuk pl. fenyőfa alakú, vagy valami más ötletes formájú. Aztán nem tudom emlékszel-e, hogy milyen a hógömb? Szerintem az is szép ajándék. Majd gondolkodom még.....
2011. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hatalmas köszönet mindkettőtöknek! :)
2011. dec. 4. 18:26
 6/6 anonim válasza:
Újra az első vagyok. Örülök neki, ha tudtam ötletet adni az ajándékozáshoz. Már ezért is van értelme ide írni, hogy egymásnak tudjunk segíteni! Még esetleg annyi jutott eszembe, hogy a T.....-ban dec. 2-től - 8-ig van a hógömbökre akció 199 ft.-tól - 599 ft.-ig nagyságtól függően. Aztán eszembe jutott még az írható CD, DVD is, abból sosincs elég, valamilyen kedvenc csoki, de könnyen készíthető pl. egy kis mézeskalács házikó: papírsablon alapján az elkészített kinyújtott mézeskalácsból kiszabsz egy kerek lapot - ez lesz az alap, kivágsz 2 db. házikó-formát -persze a sablonod alapján - ez lesz az eleje meg a hátulja, de az egyiken vágj ki egy kis boltíves kaput is. két téglalap a két oldala, meg szintén két téglalap a tető, illetve pl. egy kis fenyőfa a ház elé. Ha ezek kisültek, akkor sok porcukorral felvert tojásfehérjét vastagabb nylonba teszel,kivágod a végét, és a darabokat szépen összeragasztgatod a kerek alapon. A tetőre rajzolhatsz a habból cserépmintát is, a fenyőfát pedig egy kicsit nekidöntheted a háznak. A falra pedig rajzolhatsz ablakot a habból. Szépen mutat rajta az ételfestékkel megszínezett kókuszreszelék, a tetőre pirosat, a fenyőre zöldet szórhatsz. (kevés ételfestékkel meglocsolsz 1-2 ek. kókuszreszeléket, kézzel kicsit összeelegyíted, hogy mindenütt jól összefogja a szín, aztán ezt egy tányéron vékonyan kiteríted, és radiátor közelében egy éjszaka meg is szárad) Aztán ezekből már össze lehet hozni egy kis ajándékcsomagot. Ha majd már meglesz hogy mit sikerül megvalósítani, akkor megírod ezen az oldalon?
2011. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!