Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vennétek karácsonyra?...

Mit vennétek karácsonyra? Tanácstalan vagyok, karácsonykor lányom barátjának is szeretnék ajándékot adni, de nem tudom mit kéne? 3 hónapja lesznek akkor már együtt, külön vagy egybe vegyek nekik valamit? Ötletek? Lányom 18 a fiú 21 éves.

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
3hónap után te ajándékot akarsz venni a fiúnak???
2011. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

fiúnak egy bonbon elég lesz

szerintem hülyeség közös ajándékot adni nekik, mégis csak a lányodnak valami szebbet kellene

:S elvégre a saját lányod

2011. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem még külön kellene meglepned őket.

Mivel mi nem ismerjük a fiút, neked kell tudni, hogy van-e valami érdeklődési köre, hobbija amiből tudsz ötletet meríteni.

2011. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Férfinak, fiúnak bonbon nagy hülyeség szerintem.
2011. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ilyen idősek voltunk a párommal, mikor szintúgy karácsonykor voltunk kb 3 hónaposak.

Akkor anyu még csak csokit vett a páromnak hiszen 3 hónap nem sok idő, nem érdemes sokat költeni rá.

Most már elmúltunk 3 évesek is, és már komolyabb ajándékokat is szokott kapni, de így az elején fölösleges.

2011. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
60%
Ilyen esetekben a legjobb ajándék ha veszel neki egy illatszer csomagot. Többnyire egy tusfürdő és egy dezodor szokót lenni a dobozban. Áruházakban rengeteg féle van, főleg ilyenkor.
2011. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
88%
Én egy üveg whiskyt kaptam anno barátnőm szüleitől (kb 2-3 hónaposak lehettünk).
2011. nov. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne együtt vegyél nekik, a lányodnak gondolom jobban tudsz személyes ajándékot adni, mint a barátjának, akit nem ismersz még annyira.

Szerintem valami ajándékcsomagot állíts neki össze: illatszerek, édességek, teák... ilyesmi. Már, ha tudod, hogy mit szeret.

A legjobb, ha a lányod segítségét kéred. :)

Vagy még egy ötlet: megkérdezed a lányodat, hogy mit gondolt a barátjának, és ha olyasmi, ami kicsit nagyobb dolog, megmondod, hogy beszállsz, és akkor tőled is kapja. De ehhez persze feltétel, hogy egyrészt olyan dolog legyen, ami nem az ő kettőjük "titka" (bármi személyesre gondolok, ami nekik mond valamit), és hogy ti is olyan kapcsolatban legyetek (mindhárman mindenkivel), hogy ez működjön. Ezt neked/nektek kell tudni.

2011. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig tökéletesen megfelel valami bon-bon vagy pezsgő,bor amit szokott inni,bár én inkább alkoholt vennék mint csokit,de hát tetudod:)
2011. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is az italt tanácsolnám. De egyébként nagyon kedves vagy :) Én 6 és fél éve vagyok együtt a párommal, mégse kapott még soha semmit anyáméktól... az már más kérdés, hogy én viszont rengeteg mindent kaptam az ő szüleitől.


19/L

2011. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!