Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit érdemes venni egy 14 éves...

Mit érdemes venni egy 14 éves fiúnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
szal az van h az osztályba karácsonyi húzás volt és nm tom h mit vegyek neki.. vlm tipp? elárulom h nem az ilyen full gyökerek közé tartozik.. :P
2011. dec. 2. 22:07
 1/7 anonim válasza:
egyértelműen könyv,vagy mikuláscsomag...
2011. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ht nem éppen a könyvre gondoltam ...
2011. dec. 2. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy új billentyűzetet és a tiedet add oda neki. Olyant vegyél amin 32 karakter van. Atieden meg jót röhöghet a haverod.
2011. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elrontottam! A Tieden.
2011. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nálunk is volt ilyen karácsonyi ajándékozás. Én mondjuk pont nem egy gyökeret húztam, hanem az osztály "szépfiúját". Mivel mindig fel van zselézve a haja, ezért vettem neki egy got2b-s zselét, meg csokikat. így kb az 1500.- forintos keretet ki is merítettem. remélem tudtam segíteni. (:
2011. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na végre egy értelmes ember ^^ jaja am én is pont olyan fiút húztam!! :D köszi
2011. dec. 6. 17:35
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és hozzá teszem h evvel a fiúval jóba vagyok... vagyis most kezdek egyre jobb kapcsba lenni vele..
2011. dec. 9. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!