Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mézeskalács házikót gáz adni?

Mézeskalács házikót gáz adni?

Figyelt kérdés

Én nem akarok pénzt költeni és amúgy is van hova tenni, így a két nagyszülőnek kis házikóra gondoltam és az unokáról egy bekeretezett fénykép Boldog Karácsony felirattal


ház pl. [link]


2011. dec. 4. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Sőt nagyon jó ötlet.:)
2011. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a saját kezeddel gyúrod a tésztát és állítod össze a házat,akkor egy nagyon szép személyes és tartós ajándék...tegyél bele tartósítószert is jó sokat,és akkor évekig is eláll az ilyesmit az ember nem akarja megenni...de akkor mondd meg annak akinek adod,hogy nehogy eszébe jusson megenni,mert rengeteg benne a nátrium-benzoát meg a mindenféle vegyszer...ha mindenáron mézeskalácsot akarna enni,akkor meg süss neki olyant,amibe nem teszel tartósítószert,azt akkor megeheti az illető...
2011. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amúgy ez is pénzbe fog kerülni,mert a méz nincs ingyen,az egyéb alapanyagok sincsenek ingyen és ha a fényképet rendesen képkeretbe meg minden akarod(pláne ha digitális képkeretbe) akkor az sincs ingyen...
2011. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

itthon nyomtatok színes fényképet, képkeretet meg 500 forintért lehet venni

a házikóhoz alapanyag van itthon mert rengeteget sütök így csak a cukrot kell megvenni a díszítéshez


egy 1000ből kijön egy ház és a kép, ennyiért nem tudnék normális ajándékot venni

2011. dec. 4. 18:36
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet, én egyszer adtam kollégának ilyet és nagyon örült neki :)))
2011. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!