Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit vesztek a pasitoknak...

Ti mit vesztek a pasitoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
LÉCI fontos lenne pár ötlet (:, előre is köszi
2011. dec. 4. 18:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
67%
hereszorítót.
2011. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Van egy új kategória mégpedig

"Ünnepek kategória"


Oda kellett volna írnod..de segítek..jelzem a moderátoroknak és átrakják neked a kérdésedet.

2011. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésben már leírtam, de ide is érvényes! A hobbijára utaló dolgot vegyél neki! Apukám horgászik! Vettem neki egy horgászbot alakú asztali öngyújtót! Az orsó karjával kell meggyújtani és van a végén egy hal :)


Pontosan ilyet:

[link]

2011. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Miért használod a "pasi" szót?

Azért, mert nem szereted annyira, hogy pl. "barátnak, kedvesednek, szerelmednek" hívjad?

Vagy azért, mert így olyan fasza, laza csajnak tűnsz?


Remélem a "pasid" a haverjai előtt "bigének" vagy "numerának" hív téged...

2011. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
koncertjegyet a kedvenc zenekarára :)
2011. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem pasim van, hanem párom, élettársam. Az meg egyéntől függ, kinek mi a jó és ideális ajándék.
2011. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, hála istennek nekem sem pasim van, hanem PÁROM! De amúgy te ismered, neked kellene tudni, hogy mit szeret! Feltéve ha tudod!
2011. dec. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
képzeld tudom h mit szeret, csak kíváncsi voltam pár ötletre, végülis szerintem azért van ez az oldal, és előre is sajnálom azokat akiknek baj van a felfogásukkal mert épp nem tudták mi is a kérdés, a normális válaszokat meg köszönöm :), egyes embereket meg nem értek, minden kérdésnél amiket olvasgatok osztást látok , úgy hogy az ilyen embereknek egy tanács hogy csak akkor írjanak ha normálisan tudnak válaszolni, nem kell mindenbe belekötni, mert gondolom nektek se esne jól ha feltesztek egy kérdést akkor mindenre írnak csak a kérdésre nem válaszolnak, na ennyi
2011. dec. 4. 19:33
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem meg nem pasim van, hanem szerelmem, egy kicsi aranyos angyalbögyörőkém, életem értelmének legszebb virágszálán döngicsélő méhecskéje! XD


Amúgy meg készítettem neki egy naptárat közös képekből, meg 3D-s puzzlet kap és még valamit, de még nem döntöttem el, hogy mit. :(


19L

2011. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bakker, ha ilyen a stílusod kedves kérdező, akkor a "pasid" lelép, még mielőtt eljutnátok arra a szintre, hogy "kedvesemnek" szólítsd...
2011. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!