Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra? Irtam...

K.patrik96 kérdése:

Mit kérjek karácsonyra? Irtam pár információt

Figyelt kérdés

14 éves fiu vagyok, van egy ps2-m de szeretnék egy xbox360 t vagy egy ps3 at mert ezeken elvilegm inden játék sokkal sokall jobb de ezeket ugy kaphatom meg ha karácsonyra + a szülinapomat is beveszik ami szept 1.jén lesz.

Szeretem a komoly ruhákat.

Ps2 játékot is vehetek +-ba de valaki megmondja mi jó ps2-ön játékok közül ? Sopron tájékán lakok. Elöre is köszönöm skacok.


2011. dec. 4. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én vagy ps2-t vagy xbox-ot kérek kinect-el. De én szerintem ps3-t fogok, mert a ps-el eléggé lemaradtam, mert eddig wii-m, meg egyéb nintendo termékem volt csak, ps-ből csak a sima van még meg.

3 éves voltam, amikor először játszottam a super nintendoval. Akkor még csak fülü és öcsiztem, de most már inkább a gyilkolást szeretem. Nem tudom miért, de megéhezem a vértől. Ott Rákoscsabán valahol van egy jó játékbolt, én mindig ott veszem, ott mindenre van játék, nézz be oda. Majd apától elkérem a címét. Vegyél James Bondot, mert az álltalában gyilkolós. 16+-ba is van.:) Az a jó csak.:)

lesz 13/L

2011. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem.. köszi :) én Fertőrákoson lakok de az az igazság nem szeretem annyira a james bondot :D
2011. dec. 4. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor Spiderman, főleg a 3 a jó. Nem tom, hogy van e ps2-re, de állítólag jó.
2011. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!