Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?...

Mit kérjek karácsonyra? Légyszi segít. Setek, nincs ötletem! Az ár nem számít.

Figyelt kérdés

Az ár nem számít.


14L


2011. nov. 20. 16:06
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Kb. 10 ajándékötlet kéne,mert senkitől nem tudom,hogy mit kérjek és mindenki kérdezgeti...
2011. nov. 20. 16:11
 2/42 anonim ***** válasza:
87%
csutkababát.
2011. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
De vicces vagy -.-"
2011. nov. 20. 16:14
 4/42 slora válasza:
100%
Olvastad már a Szent Johanna gimit?Csak mert nagyon jó könyv és ha szeretsz olvasni mindenképpen olvasd el.Mivel írtad,hogy az ár nem számít akkor ott vannak a Thomas Sabo karkötők(nekem is van én karácsonyra egy új medált kérek rá)itt a honlapja: [link] mondjuk ezek elég drágák.Vagy akkor valami kis bizsut,sálat Lindt csokit az nagyoon finom:D.Most hirtelen ennyi jutott eszembe. 12/L
2011. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 slora válasza:
Vagy egy lábszárvédőt :)
2011. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
41%

Igen nagy baj ha már másoktól kell megkérdezned,hogy mire van szükséged!

Arra nem gondoltál amúgy,hogy vannak olyan dolgok is amik nem kerülnek pénzbe?Vagyis jobban fogalmazva nem kézzel megfogható dolog,mint például egy kirándulás,jégkorizás meg egyebek.

2011. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
91%
Kérd azt, hogy tarthass szilveszteri bulit. Én erre vágyom 2 éve. Vagy lehet egy program. Kalandpark, kirándulás, vidámpark, engedély, hogy haverokkal elmehess vidámparkba. De ha valami kézzel foghatót szeretnél, vásárlási utalvány, ügyességi játékok(ördöglakat, rubik-gömb). Remélem segítettem. 14/l
2011. nov. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
89%

Ha az ár nem számít: Londoni utazás. Macbook Air. iPhone 4S/Galaxy Nexus. Egy angol telivér. Krokodilbőrtáska. Egy Xbox 360 320gb Slim Gears of War 3 Special Edition konzol +kinect. Lacos cipő, táska, nadrág, felső. Egy Rolex (természetesen aranyból). 24 karátos nyakék gyémánt berakással. Egy aranyhitelkártya.

pontosan 10, ahogy kérted.

2011. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
75%

miért kell VALAMI?

az ajándék akkor szép ha az ajándékozó szívből adja, gondos kiválasztással, direkt neked. te pedig nem tudod mit fogsz kapni.

így ha megmondod nekik mit kérsz ők pedig azt adják az sokkal rosszabb mintha izgalommal várod mit fogsz kapni. mondd meg nekik azt hogy valami olyat amiről eszedbe fognak jutni, vagy amire azt gondolják illik hozzád, stb.

2011. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Olvasni nem szoktam,szóval ez az ötlet kilőve.

Ékszereket 2-3 naponta veszek magamnak,drágábbakat is,így az nem lenne nagy ajándék.


Tudom,hogy gond,hogy nem tudom,mit kéne kérnem,de elég gyakran járok vásárolni és mindenem van...:/


A nem kézzel fogható dolgokat pedig nem szeretem.

Bulit itthon nem akarok tartani,mert lebontják a házat a barátaim,de már tudom,hogy leszek szilveszterkor,szóval ez sem jó.

Most unokatesóm kitalálta azt,hogy kérjem azt anyától,hogy fizessen be egy wellness-hétvégére.

Ez jó ötlet lenne,de mit csinálnék én ott egyedül?!


17:08,tökjók azok,amiket írtál,de pár már van belőle...


Mindig én választom az ajándékaimat,mert így legalább olyat kapok,amit akarok és nem valami olyat,amit az életben egyetlen egyszer nem fogok elővenni.

2011. nov. 20. 17:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!