Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak karácson...

Mit vegyek a páromnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ti tudjátok már,hogy mit vesztek a párotoknak?

Fogalmam sincs,mit tudnék neki venni.

Kb. 10ezer ft értékben szeretnék neki ajándékot!

Szereti a focit (de nem focizik, így szerintem kilőve az apróbb csecsebecse), a számítógépes játékot (ebből is csak a WoW-ot), és vállalkozóként dolgozik,tehát ahhoz se tudnék mit venni.. mindene megvan, talán,amit lehetne,az telefon.. a baj ott van,hogy úgy előfizut nem akarok, meglévő van, és hűség van rá aláírva 2évig, szóval cserélni sem tudok.. a telefonja baromi ratyi,így arra gondoltam,hogy mi lenne, ha vaterán néznék neki valami újabbat, és azt kapná tőlem? szerintetek? vagy nem illik használt ajándékot adni? újra nincs pénzem.. 2éve együtt vagyunk,szóval ilyen nincs,hogy "ciki",vagy nem..:)

várok tippeket ! köszönöm!


2011. nov. 19. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A teszvesz - vatera nagyon jó ötlet! Én is vettem ott telefont! De csak olyan telefont nézz, amit személyesen át tudsz venni és letudod ellenőrizni a működését! Postai úton semmiképp se vegyél telefont, sem egyéb műszaki cikket!
2011. nov. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Nem gáz használtan venni! Nem az a lényeg, hogy milyen, mennyi pénz, stb., hanem, hogy gondoltál rá és meglepetést akartál vele! Szerintem, nem fogja zavarni, hogy használt készülék!

2011. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
készíts neki egy finom kaját, majd gyertyafényes elfogyaztás. Ha együtt éltek akkor is meghittebb, max ne a szokásos kaja legyen. Aztán mellé valami apró ajándék megteszi. Pl egy könyv.
2011. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező írta, hogy 10000ft értékben szeretne ajándékot venni! Egy normálisabb könyv 7-8000ft!
2011. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szereti a regényeket azokat megveheti max 5000 pénzből. A képes színes albumszerű könyvek kerülnek sokba.
2011. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Nem igazán szokott olvasni, igazából ideje sincs rá,és nem is szereti a könyveket!

Viszont,ha azt mondjátok,hogy a telefon nem rossz ötlet,akkor lehet nézek neki valami jó,férfias telót! erre tippek?:)

2011. nov. 19. 11:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Süss tortát neki,a gesztus a lényeg,nem az értéke,mondjuk első tortám lapos lett,mert kihagytam a sütőport.De kedvesem jóizűen megette mert a krém jó lett,csak kicsit lapos,és neki sütöttem szívből.
2011. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!