Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek az édesanyámnak? Ő...

Mit vegyek az édesanyámnak? Ő nagyon nehéz eset.

Figyelt kérdés
Azt kell róla tudni, hogy 40 éves, nincs hobbija. Munkájával kapcsolatosan nincs mit venni neki, diszpécser amúgy. Krémet nem merek venni, mert egyik se jó neki, ezüst ékszert kapott, de nem hordja, sálat vettem már, de az se tetszik neki, smink cucca, parfümje sok van, bizsut nem hord, a porfogó dísztárgyakért nincs oda. Közös családi képünk sincs, amit be lehetne keretezni. Nincs ötletem, segítsetek!
2011. dec. 5. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk, valami díszdobozos teasütit.De ilyet saját kezűleg is csinálhatsz esetleg.
2011. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A színházat vagy a mozit csak szereti! Vegyél neki egy jegyet, és menjetek el közösen Karácsony után.
2011. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pff, ezek is kilőve! :(
2011. dec. 5. 18:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Sokat melózik, a szabad idejét nem a kultúrára fordítja. Tehát egy könyvnek sincs semmi értelme.
2011. dec. 5. 18:04
 5/8 csak1csajszi válasza:
A csokit szereti nem?Vegyél egy drágább csokit,vagy bonbont,tegyél egy szép keretbe magadról fényképet,írj hozzá valamit,vagy például írj listát,hogy mit szeretsz benne,nyomtasd ki valami szép háttérrel,kereteztesd be,szerintem nagyon aranyos,és megható :)
2011. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az utolsó tetszik. van egy öcsém, csináltassak vele egy közös képet, úgy jó lesz?
2011. dec. 5. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:

ez nagyon jó ötlet


nekem is az jutott eszembe, hogy ha nincs kép, amit be lehetne keretezni, akkor pont azt kell megcsináltatni.

2011. dec. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csak1csajszi válasza:
persze.hogy jó! :-)
2011. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!