Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szülőknek milyen ajándék?

Hokonbaszlak kérdése:

Szülőknek milyen ajándék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fogalmam sincs,hogy faternak Muternak meg 2 öreganyámnak,hogy mit lehetne venni!!??..Légyszíves segítsetek:)..Előre is köszi..18/F
2011. dec. 5. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

mennyit szánsz rájuk?


anyukádnak szép sál,apukádnak üveg bor/pálinka,nagymamáknak családi kép bekeretezve és egy bon-bon

2011. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
www.designajandek.hu itt nagyon sok ajándékötlet van. Nem egy olcsó kategória, de vannak kevésbé drágák, és nagyon szuperek.
2011. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha esetleg Budaörs környékén laksz, akkor ott az Auchanban van egy tök jó bolt, a neve Cserépváros (amúgy biztos msáhol is van ilyen) és mindenféle tökjó fából, fonalból (karkötőt), gyöngyből, stb árulnak. Faszobrok, fadobok, hippis sapik, karkötők...és én pl. egy olyan fából készült naptárat vettem a szüleimnek, ami ilyen kis tartóban van benne, és van két kocka (a napnak a száma) amit akárhogy fordíthatsz és beállíthatod pl 24-ét (az első kockát a kettesre fordítod, a másodikat a négyesre ugye :D) és akkor a kockák alatt vannak kis lapos táglatestek, azokra pedig a hónap van írva (ugye négy oldala van és 3 kis tégletest van benne, így kijön a 12 hónap:). Szeintem tök jópofa, ráadásul hasznos és 990Ft volt...mondjuk vannak nagyobb méretek is 1500Ft körül :)
2011. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat...Sziasztok és Kellemes Ünnepeket!!
2011. dec. 6. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!