Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Barátnőmnek karácsonyra?...

Barátnőmnek karácsonyra? Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Arra gondoltam ezt adnám neki karácsonyra:) szerintem tök ötletes, de tippeket kérek. 20évesek vagyunk:)


Ja és lenne egy olyan technikai kérdésem hogy mivel működik ez a bigyo mert nem találtam semmi leírást erről...meg tapasztalatokat ha vannak lécci:)


köszi, minden válaszolot pontozok:)


2011. dec. 5. 22:50
 1/7 anonim válasza:

Szerintem valami mini sd kártyával működik, vagy mi az.

Hát én ennél a kis cuccnál már egy saját kézzel sütött tál sütinek is jobban örülnék. XD Nem az ajándék a lényeg, hanem, hogy gondolt rám. De ha szerinted örülne neki, akkor hajrá.

20L

2011. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ugyértem elemmel vagy aksi, ha elem milyen elem, mert barátnőmnek nem szeretnék hülyeséget venni ami csak az elemet eszi
2011. dec. 5. 22:57
 3/7 anonim válasza:
Nagyon jó ötlet, ha vannak jó közös képeitek!! Már hasonló ajándékon gondolkodok én is :D
2011. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Fölösleges ketyere, ami mutat egy képet, és másra nem jó, de legalább le tud merülni, ha kulcstartón van a kulcs karcolhatja/beverheti a kijelzőt, ha zsebre vágnád túl nagy, stb. A kinyomtatott igazolványkép méretű papírkép már fényévekkel használhatóbb ugyanerre a célra, na meg ugye ott a mobiltelefon, amin szintén be lehet állítani háttérképet emellett van rendes funkciója is.


Ne vegyél bóvlit!

2011. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A rajta megjeleníthető kép meg egy maximum ekkora bélyegnagyságú valami:


[link]

2011. dec. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Remélem nem az én párom vagy...

mosolygnék ha ilyet kapnék,de ezek a digitális képakármik...teló kijelzője ott van,minek ez a felesleges vacak? Igy is nagy a kulcstartóm nekem pl...

Ott a monitoron is a képek,10 perc után azt kezd el vetiteni.


ennél még egy sapka-sál is jobb...

2011. dec. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ennek őszintén megmondva nem örülnék. Egy nagy baromság!


19L

2011. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!