Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fiúk! Ti örülnétek karácsonyko...

Fiúk! Ti örülnétek karácsonykor egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Mivel megbeszéltük a párommal, hogy kézzel készített ajándékot adunk egymásnak, nagy bajban vagyok. SZerintem fiúknak nagyon nehéz ilyen ajándékot adni.

Gondoltam arra, hogy veszek egy natúr dobozkát, azt lefestem, feldíszítgetem, (bár fiúknál ez is elég szerényes, masnikat csak nem rakhatok rá) De ez a doboz olyan lesz, amibe később tud pakolászni. Aztán elmegyek egy fotonyomtatóshoz, nyomtatok magunkról egy csomó képet, mert mondta, hogy egy képe sincs rólam. Aztán ezeket belepakolom. És mondjuk veszek még egy képkeretet is amibe a legjobb legkedvencebb képünket beleteszem. Vagy minek örülne egy fiú? Olyan nehéz:S


2011. dec. 8. 11:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ajándékalbumot már csináltam neki. Ráírtam hogy szerelmünk lapjai, és az én gyerekkori képeimmel meg az övéivel kezdődik, ragasztgattam mellé egy csomó kisfiús/kislányos dolgot, aztán írtam hozzá mesét:) És a vége az mikor találkozunk, és utána jönnek azok a képek, amikor már együtt vagyunk. Ezt az albumot nagyon szereti, ezért gondoltam a képeket. Mert belepakolhatja és amikor nem vagyunk együtt nézegetheti.

Hát ha meg nem kell neki a doboz... üsse kavics:) Majd ha együtt lakunk akkor én tudom hasznosítani:) Szerintem nem lesz belőle nagy gond:)


De akkor Te mondjuk minek örülnél? Mégsem rakhatom a képeket egy borítékba:)

2011. dec. 8. 13:57
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha az a fiú szeret téged, akkor akármit is adsz, örülni fog neki, mert rá gondolsz, és tőled kapja.

Mellesleg én örültem volna fiatal koromban egy ilyen doboznak. A férfiaknak is vannak olyan dolgai, amit bele tud rakni: slusszkulcs, óra, pecsétgyűrű (és ha van még ékszere) stb.

Nekem is van 3 db karórám, autókulcsom, 2db aranykarlánc, 1 ezüstkarlánc (dögcédulás), emlékérmek, 4db arany pecsétgyűrű, úgyhogy már teli is a képzeletbeli kis doboz.

még örülnék is, mert legalább nem hagynám szét a vackaimat :)

2011. dec. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Süss neki sütit és rakd bele a dobozba :)
2011. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

készíthetsz neki akár egy jó kis CD-válogatást a kedvenc számaiból. vegyél egy írható CD-t, töltsd le zenéket és írd ki rá. ha értesz hozzá, akkor Windows Movie Maker-rel összehozhatsz egy kis videót a kedvenc képeitekből, valami jó kis karácsonyi zenét vághatsz alá (pl. All I Want For Christmas...) és ezt is ráteheted a CD-re. Aztán a CD-t belerakhatod egy CD-tokba amit kidíszítesz.

sajna azt nem tudom megmondani, hogy minek örülne igazán, mert lány vagyok. de ha igazán szeret, akkor igazából az érdekli majd, hogy gondoltál rá és nem csak bementél a Media Markt-ba és levettél egy CD-t a polcról...szerintem :)

2011. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"sztem úgy ahogy gáz ez a karácsonyi ajándékozgatás, inkább mennétek valahova 20L"


Hát te önkéntesen szegényebb leszel egy dolog varázsával. (nem a túlköltekezett ajándékozásra gondolok)

2011. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!