Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek apukámnak karácsonyra?

Mit vegyek apukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szereti az ilyen túlélő felszereléseket, késeket... Anyukámnak már vettem receptes könyvet, de neki nem tudunk mit kitalálni az öcsémmel.. :/ 10€-ig kellene valami, mert anyu ajándéka is körülbelül ennyibe került. :-) 14/L
2011. dec. 8. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

hát annyiból szerintem max. egy svájci bicskát tudsz venni,amiben van körömvágó olló,dugóhúzó,sörbontó,meg hasonló hasznosságok,ha még ilyenje nincs,és ha már tényleg szereti a késeket.


Túlélőfelszerelés? Hát nem tudom mit értesz ezalatt,de ha bármi olyasmit,amivel mondjuk egy dzsungelben vagy egy magashegyi kiránduláson,mint hegymászó érdemben boldogulni lehet(mondjuk 2000 méter felett az Alpokban,ahol állandó a hó) szóval ami ilyen helyen kell,kötelek,kapaszkodók,ez-az,nos az szerintem messze nem áll meg 2000-2500 Ft-ból,sőt,szerintem 10-20 ezerből sem.

2011. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Valami személyeset, ezt neke kell tudnod hisz te ismered őt..

Ha szereti az autókat vagy motorokat akkor 2012-es katalógus, de akkor valamilyen fegyver-kés katalógus még találóbb lenne -tuti jön ki valami nagyonn katalógus vagy könyv évente, aminek örülne. (nem újságra gondolok)

Esetleg pénztárca benne egy képpel a családról, parfüm, valami komolyabb borotva csomag, karóra stb... Remélem van valami hazsnálható ötlet, ha valami eszembe jut még akkor írok!:)

2011. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kést ne vegyél, nem illik ajándékba adni, főleg a szeretet ünnepén.

Vegyél pl. egy ultimate survival -ös tűzkövet. Noname kategóriában olcsóbbat is találsz.

2011. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vannak kreatív táblák amikre vicces szövegek esetleg idézetek vannak írva.. kis állvánnyal. olyat lehet ajándéküzletben, virágos boltban kapni. nagyon jó ajándék. én ilyet vettem egyszer apukámnak. az asztalán azóta is kint áll. lehetőleg a kis szöveg passzoljon apudra, ha emellett döntenél.:) nem drága mulatság, olcsón be lehet szerezni!
2011. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!